Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Cztery ściany świata

Telewizja, prasa, radio i organizatorzy koncertów będą (mamy nadzieję) cały czas wspominać Niemena. Tutaj informujcie innych fanów o artykułach, programach i wydarzeniach, żeby też ich nie przegapili!

Wspomnienie o Niemenie Szczecin 28 lipca 2007 godzina 19.00 2007-07-28 - 2007-08-11 Romuald Juliusz Wydrzycki 5 3442
Romuald Juliusz Wydrzycki
2007-07-28 15:24:03
Instrumentalne wersje kompozycji CJNW wykona na scenie jazzowej Dawid Troczewski Trio . Miejsce koncertu Deptak Bogusława w centrum Szczecina. Wstep wolny. :D
ratajczak bogdan
2007-07-28 15:39:57
Widać Romualdzie, że i Ciebie przyciągnął nowy duch Forum. :D
Miesięczna przerwa, zapewne i nowa energia? Jak miło! :lol:
A jednak się kręci - pomnik, koncerty, festiwal, nowe nagrania (już!) i następne w zapowiedzi.
Idzie ku lepszemu?
Romuald Juliusz Wydrzycki
2007-07-29 16:51:59
Temat Koncertu zdopingował mnie do wejścia na Forum. Widzę zmiany , ale pojawią sie pewnie nowe problemy wczesniej czy póżniej . Chętnie bym dołożył wiadomo komu , ale poprzestanę na relacji.
Bardzo sympatyczny koncert trwał około 1,5 godziny . Gorzowskie Trio Dawid , Krzysztof i Ireneusz tzn klawisze , kontrabas i perkusja . Lużna improwizacja znanych kilkunastu utworów Czesława. Dobry jazz , momentami porywający . A kiedy klawisze Rolanda przypominały Czeskowego Hammonda i Leslie to już był całkiem odlot w dawne czasy. Warto było tego posłuchać i oby niedługo na płycie. :D
Romuald Juliusz Wydrzycki
2007-08-02 13:30:53
Jeszcze jedno wspomnienie . Zapraszam wszystkich , choc myslami do Szczecina na Tall Ship Races . Podaje adres. http://www.szczecin2007.pl Reklam macie wystarczajaco dużo w publikatorach. Jutro wypływam jachtem jako jeden z wielu witać wpływajacą armade żaglowców i innych statków do Szczecina .
Nie będzie wsród nich Niemna , Lidy , Wilna , Lwowa i innych statków o tych nazwach. Czas robi swoje i coraz mniej się o nich pamięta . :? :)
Romuald Juliusz Wydrzycki
2007-08-11 19:16:54
Jak fajnie samemu sobie odpowiadac . Nie ma kłopotów , choc z sobą też mozna sie poklocic. Jak Ed pisze sam sobie o lidze siatki to i ja sam sobie o zaglowcach w Szczecinie . Bylo cudownie . Nikt z nikim się nie kłócil. Ogólna życzliwosć w obliczu piekna blisko 100 jednostek . Około 2 milionów ludzi sie przewinęło w ogolnej radości. Na megakoncercie zaśpiewano Jednego serca CJNW. A najpiękniej było na meksykańskim zaglowcu Kvavatemok. Non stop lecialy dżwieki radosnej meksykańskiej muzyki. Pożegnałem ich wszystkich w Świnoujściu odpływających na pełne morze. Nie było wsród nich Conrada którego wyspiewał sobie CJNW w Sopocie a ja nie chciałem go przyjąć pod opieke do Szczecina. A pewnie by jeszcze plywał. Stopę wody pod kilem ! Ahoj ! :D :D :D
Ewa
2007-08-11 19:47:44
Romuald Juliusz Wydrzycki A najpiękniej było na meksykańskim zaglowcu Kvavatemok. Non stop lecialy dżwieki radosnej meksykańskiej muzyki.

Pamiętam ten żaglowiec ("Cuauhtemoc" :wink: ) i meksykańskie śpiewy ze zlotu w Gdyni w 2003r.
Bardzo podobał mi się taki stary żaglowiec, o zielonym kadłubie i zielonych żaglach, "Aleksander von Humbold".
Zresztą podczas parady wszystkie jednostki wyglądały pięknie płynąc wzdłuż Bulwaru pod pełnymi żaglami. To naprawdę niezapomniany widok. :)
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Cztery ściany świata | górę strony