Biuro Turystyczne"...wicze" z Poznania w dniach od 26-31 lipca organizuje wyprawę na Białoruś.Informacje te podaję na prośbę organizatora.
"Podczas naszej wyprawy zwiedzimy miejsca związane z życiem i działalnością wybitnych Polaków m.in.św. Andrzeja Boboli, Ignacego Domeyki, Macieja Kalankiewicza-"Kotwicz", Ryszarda Kapuścińskiego, Tadeusza Kościuszki, Adama Mickiewicza, Juliana Ursyna Niemcewicza, Elizy Orzeszkowej, majora Jana Piwnika-"Ponurego", Marii Rodziewiczówny, Tadeusza Rejtana, Romualda Traugutta, Czesława Wydrzyckiego-Niemena :N: (m.in. mini koncert w kościółku, w którym był ochrzczony),rodu Wysłouchów i innych łącząc zwiedzanie tych miejsc historycznie, kulturowo i duchowo związanych nie tylko z Polską- ze spotkaniami z naszymi Rodakami."
Kontakt:Ryszard Limnowicz tel.(61)8 666 341, tel/fax(61)8 66 78 95 -lub ze mną.Serdecznie zapraszam również ja.
W najbliższą sobotę i niedzielę w TVP3 ( na pewno w Poznaniu)powtórka koncertu dla :N: z 16.02.04
Wracając do spotkania w poznańskim klubie"ZAK" 17.06.04 to Romuald-stryjeczny brat Czesława :N:wspominał go i prezentował jego utwory a Roman Radoszewski opowiadał o Czesławie Niemenie i o swojej książce, która ma być wydana jeszcze w tym roku, a piszący te słowa zaśpiewał kilka piosenek Niemena zyskując uznanie tegoż Romualda. Serdeczne po-zdrowie-nia-szczególnie dla tych, którzy do mnie napisali.PS