Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Cztery ściany świata

Telewizja, prasa, radio i organizatorzy koncertów będą (mamy nadzieję) cały czas wspominać Niemena. Tutaj informujcie innych fanów o artykułach, programach i wydarzeniach, żeby też ich nie przegapili!

Zapraszam na MTK do PKiN 2005-05-18 - 2005-05-24 roman 2 2114
roman
2005-05-18 20:01:05
Cóż kryje się pod tym enigmatycznym hasłem?! Otóż w najbliższy piątek, 20 bm., w ramach Międzynarodowych Targów Książki (MTK) w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, będę miał przyjemność spotkać się z Czytelnikami mojej książki w godz. 16.30 - 17.00. Zapraszam fanów :N: na stoisko nr 431 w sektorze D... Do zobaczenia!!!
Roman Radoszewski
Piotr Starzyński
2005-05-18 20:08:42
Trzymaj się, Romanie pamiętając o słowach śpiewanych przez Czesia- " ...i że mnie śmieszy głupków śmiech..."
Po-zdrawiam Cię serdecznie
PS.
roman
2005-05-24 14:08:53
Było, minęło jak sen jaki złoty... Piątek był pierwszym dniem, w którym ekspozycja była udostępniona dla publiczności. Harmonogram kontaktów autorów z publicznością był b. gęsty na wszystkich stoiskach - zmienialiśmy się już co pół godziny. Mimo to nie narzekam - na stoisku ISKIER pojawiłem się o 16.20 i już na mnie czekano, a i przedłużyłem co nieco... Kilkanaście podpisów, kilka miłych rozmów - ot, i wszystko... A że pociąg powrotny miałem już o 18, więc nawet nie miałem czasu dobrze się rozejrzeć... Takie oto "potargowe" (potargane) refleksje autora...
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Cztery ściany świata | górę strony