Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Czy wiesz o tym, że

Komentarze dotyczące działania forum i nieoficjalnej strony Czesława Niemena. Opinie, uwagi, sugestie...

Kalendarium 2007-03-19 - 2007-05-30 Tadeusz 3 888
Tadeusz
2007-03-19 12:32:54
Zakładka "Kalendarium" opatrzona jest taką oto informacją :Ambicją tego (sukcesywnie uzupełnianego) działu jest chronologiczne zestawienie wydarzeń z kariery artystycznej Czesława Niemena.
Dopiero teraz zauważyłem , że "Kalendarium" opracował ED, no i się przyczepiam do EDA-czemu zamilkł i nie kontynuuje tego ciekawego wątku ?
Ed
2007-03-19 13:18:26
Faktycznie, należałoby przynajmniej skorygować niektóre nieprecyzyjne lub błędne zapisy. Kalendarium powstawało zbyt szybko, gdy strona jeszcze raczkowała... Będę to miał na uwadze... ;)
Tadeusz
2007-03-19 14:43:45
Wpadłem na pomysł aby pomóc EDOWI, przesyłając na jego PW lub PE materiały dotyczące faktografii z życia artystycznego Niemena. ED na pewno chętnie z nich skorzysta i uzupełni to i owo w "Kalendarium"
ratajczak bogdan
2007-05-30 18:48:29
EdFaktycznie, należałoby przynajmniej skorygować niektóre nieprecyzyjne lub błędne zapisy. Kalendarium powstawało zbyt szybko, gdy strona jeszcze raczkowała... Będę to miał na uwadze... ;)


EDZIE.
Może właśnie teraz warto do tego powrócić, jeżeli połączymy nasze poszukiwania i dostępne materiały, Twoje, moje i pozostałych, to na pewno damy sobie z tym radę.
Ułatwi to również doprecyzowanie innych tematów.
Również moich, dotyczących tworzonej MAPY miejsc koncertów Niemena oraz uściśleń i dostrzeżonych błędów w różnych publikacjach, jakie dotąd ukazały się na rynku.
Ja jestem gotów, kto jeszcze?
Myślę, że nie zabraknie chętnych?
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Czy wiesz o tym, że | górę strony