Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Czy wiesz o tym, że

Komentarze dotyczące działania forum i nieoficjalnej strony Czesława Niemena. Opinie, uwagi, sugestie...

Niespodziewana przerwa w działaniu stron i zmiany. 2004-03-10 - 2004-03-13 Darek Sieradzki 3 1560
Darek Sieradzki
2004-03-10 22:40:39
Przez ostatnie dni mieliśmy nieoczekiwaną przerwę spowodowaną konserwacją sprzętu i zmianą oprogramowania... Szkoda tylko, że nie dowiedziałem się o tym zanim wszystko przestało działać, żeby móc was poinformować i szkoda, że przywrócenie wszystkiego do stanu używalności trwa tak długo...

Ale nie szkodzi - to zdarzenie przyspieszyło tylko decyzję przenosin na inny, bardzo przyjazny dla miłośników muzyki, komputer :)

Bardzo możliwe, że wkrótce będziemy też mieć ładną domenę specjalnie dla strony :n: więc nie spieszcie się zbytnio z uaktualnianiem bookmarków ;)
Darek Sieradzki
2004-03-10 22:57:15
Acha: avatary, jeśli ktoś miał, trzeba sobie niestety jeszcze raz w konfiguracji załadować...

Gdyby ktoś zauważył jakieś błędy (techniczne - bo o ciągłych brakach w zawartości to ja wiem niestety ;)) to proszę dać znać - przenosiny na nowe miejsce wiązały się ze sporymi zmianami w oprogramowaniu, ale mam nadzieję, że wszystko poszło mniej więcej bezboleśnie...
kris
2004-03-11 15:55:51
O, jak dobrze. Juz myslalem, ze Marsjanie nas w koncu dopadli :wink:
Falka
2004-03-13 13:20:18
Heh, ja myślałam, że coś sie z moim kompem spierdzieliło jak to mi się często zdarza :wink: Dobrze, że już działa :P
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Czy wiesz o tym, że | górę strony