Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Czy wiesz o tym, że

Komentarze dotyczące działania forum i nieoficjalnej strony Czesława Niemena. Opinie, uwagi, sugestie...

Nowa strona główna 2009-02-27 - 2009-03-04 Darek Sieradzki 3 96
Darek Sieradzki
2009-02-27 21:22:21
Jeśli jeszcze nie zauważyliście, to ogłaszam, że mamy nową stronę główną serwisu :)
http://niemen.aerolit.pl/ otwiera teraz strona dedykowana newsom, relacjom z wydarzeń itp.

Uwagi i pytania mile widziane.
cocomo
2009-03-03 19:47:57
Darek - moim zdaniem jeżeli chodzi o formę, to strona ewoluuje w bardzo dobrym kierunku. Żadnych zbędnych "wodotrysków" - zamiast tego maksimum treści zaprezentowanej w uporządkowany i czytelny sposób.
Stach
2009-03-04 09:35:49
Pozytywnie odbieram wszelkiego typu zmiany. Zwłaszcza na lepsze. Moim zdaniem na str. głównej zbędne sa informacje na temat m.in. "Spiżowego krzyku", "V Zlotu milośników..."zbyt rozbudowane, wystarczą hasła, reszte mozna ukryc,
Darek Sieradzki
2009-03-04 10:54:57
Podstawowym zadaniem strony głównej jest informowanie o nowościach i wydarzeniach związanych z :N:
Pierwotnie próbowałem do tego celu zaadaptować główną stronę wiki, ale było to niezbyt wygodne, stąd pomysł z zainstalowaniem innego narzędzia i przeniesienia wpisów o wydarzeniach. Na razie wpisów jest 10, wszystkie są na stronie głównej, bo tyle właśnie jest tam wyświetlane. W miarę jak pojawią się kolejne newsy, starsze znikną ze strony głównej i przejdą do archiwum, ukryją się same. A w momencie w którym powstawały musiały być rozbudowane, żeby dobrze poinformować o wydarzeniu ;)

Kolejnym zadaniem dla strony głównej jest zebranie rozmaitych recenzji, relacji, felietonów, esejów itp., które niespecjalnie pasują do wiki. Chciałbym, aby wiki zachowało bardziej ścisły, encyklopedyczny charakter, stąd "odautorskie" wypowiedzi wolałbym widzieć albo na forum, albo właśnie na stronie głównej.

Oczywiście liczę na waszą współpracę. Tak jak w przypadku pozostałych elementów strony, autorem może być każdy. Na stronie można się zarejestrować (http://niemen.aerolit.pl/strona/wp-logi ... n=register) - po rejestracji nowy użytkownik ma status "współtwórcy", który pozwala mu na utworzenie nowego wpisu/artykułu (jest to jeszcze prostsze niż na forum czy w wiki - do dyspozycji jest edytorek funkcjonalnością przypominający uproszczonego "worda").

DS
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Czy wiesz o tym, że | górę strony