Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Czy wiesz o tym, że

Komentarze dotyczące działania forum i nieoficjalnej strony Czesława Niemena. Opinie, uwagi, sugestie...

O stronie 2004-01-25 - 2004-03-11 Jerzy Marszałek 14 4261
Jerzy Marszałek
2004-01-25 15:44:02
Z całego serca dziękuję panie Dariuszu za tę stronę. Jej znaczenie jest nie do przecenienia. Wielokrotnie do niej zaglądałem. Życzę wytrwałości w prowadzeniu tej strony. Smutno tylko, że to forum powstaje w takim właśnie czasie.

Jerzy Marszałek
Darek Sieradzki
2004-01-25 16:59:52
Witam serdecznie na forum i bardzo dziękuję.

Forum powstaje w smutnym momencie, to prawda. Sam żałuję, że wcześniej nie znalazłem czasu i energii, żeby odpowiednio rozwinąć tę stronę i zatroszczyć się o odpowiednie forum.

Choć tak naprawdę to strona i forum były tu już od dłuższego czasu, paru znajomych znało jej adres i widocznie przekazali go paru swoim znajomym itd. Tak, że w ostateczności, kiedy w smutny sobotni wieczór ludzie zaczęli się wpisywać, nie widziałem już sensu trzymać jej w ukryciu...

Mam nadzieję, że z czasem będzie tutaj nas, miłośników Niemena, coraz więcej. Internet sprzyja kontaktom, wymianie myśli i wspomnien, opierając się przy tym różnicom pokoleniowym, co w przypadku Niemena, którego słucha już któreś z kolei pokolenie, może być wyjątkowo cenne. Wykonawcy tacy jak Skaldowie, SBB, czy Maryla Rodowicz mają swoje fankluby - z tego co wiem miłośnicy Niemena nie są w żaden sposób zorganizowani. Może ta strona/forum stanie się namiastką takiej "organizacji"?

Może też z czasem będzie sens rozwinąć to forum o działy poświęcone innym polskim muzykom "z tamtych lat"? Pewnie czas pokaże...

Czekam na kolejnych użytkowników i na dalsze uwagi.
art
2004-01-25 22:45:58
Darek SieradzkiWykonawcy tacy jak Skaldowie, SBB, czy Maryla Rodowicz mają swoje fankluby - z tego co wiem miłośnicy Niemena nie są w żaden sposób zorganizowani. Może ta strona/forum stanie się namiastką takiej "organizacji"?

Może też z czasem będzie sens rozwinąć to forum o działy poświęcone innym polskim muzykom "z tamtych lat"? Pewnie czas pokaże...


Ja sie wpisuje na pierwszego, Darku!

Pozdrawiam,
Michal Wilczynski
Jerzy Marszałek
2004-01-25 23:16:58
artJa sie wpisuje na pierwszego, Darku!

Pozdrawiam,
Michal Wilczynski

Ja również sie dołączam.
Przy okazji witam pana, panie Michale na kolejnym "naszym" forum.
Pozdrawiam
J.M.
Maciek
2004-01-26 15:31:22
Dzięki Darku za stronę ! Mam nadzieję, że będzie ona trawać w sieci tak długo jak muzyka Czesława Niemena w nas !
Jerzy Marszałek
2004-01-28 17:40:32
Myślę, że przeżycia Zbyszka są podobne do tego, co my wszyscy odczuwaliśmy i wciąż odczuwamy. Tamtej niedzieli miałem prawie cały czas łzy w oczach ...

Mam prośbę do Darka Sieradzkiego. Czy można gdzieś na stronie głównej umieścić informacje o tym, jak dojechać do kościoła i na Powązki dla tych, którzy nie znają tak dobrze Warszawy. Przykładowo chodziłoby o dojazd z Dworca Centralnego.

Pozdrawiam
Jurek
Darek Sieradzki
2004-01-30 20:57:21
Jerzy MarszałekMam prośbę do Darka Sieradzkiego. Czy można gdzieś na stronie głównej umieścić informacje o tym, jak dojechać do kościoła i na Powązki dla tych, którzy nie znają tak dobrze Warszawy. Przykładowo chodziłoby o dojazd z Dworca Centralnego.


Przepraszam, nie byłem w stanie spełnić prośby na czas...

Mam nadzieję, że wszyscy zainteresowani dotarli jakoś na miejsce, choć pogoda naprawdę nie sprzyjała (w czasie pogrzebu całkiem ciepły, jasny dzień zmienił się w prawdziwą śnieżycę :o )...

z wrażenia zamiast dodać swoją odpowiedź wyedytowałem twoją ;) ale na szczęście udało mi się odzyskać oryginalny list... uff...
Jerzy Marszałek
2004-01-30 23:35:42
Darek Sieradzki
Przepraszam, nie byłem w stanie spełnić prośby na czas...


Nie szkodzi. Wokół Powązek było dość dużo policji. Dotarłem bez problemów. Jestem wdzięczny władzom Warszawy, że zachowały się tak jak powinny, żeby oddać hołd Niemenowi.
Cóż więcej można powiedzieć?
Myślę. że On najbardziej cieszyłby się, gdyby oprócz naszej pamięci o Nim, trwała też w naszych sercach Jego muzyka.

Jurek
mirek1953
2004-01-31 22:07:43
Darek Sieradzki
.....mają swoje fankluby - z tego co wiem miłośnicy Niemena nie są w żaden sposób zorganizowani. Może ta strona/forum stanie się namiastką takiej "organizacji"?


art napisał;
Ja sie wpisuje na pierwszego, Darku!


Jerzy Marszałem napisał;
Ja również sie dołączam


A więc ja jak najbardziej.
A może jestem za stary?
art
2004-02-01 15:11:41
mirek1953A więc ja jak najbardziej.
A może jestem za stary?


Tutaj nie ma ZA starych :wink:
matt
2004-02-23 18:41:45
Witam

wielkie dzieki za strone Darek, wczesniej bardzo duzo sie z niej dowiedzialem (ze starej wersji), szkoda ze potem przestales ja uaktualniac (no coz czasem tak bywa ze "skrzydla zostaja podciete"). W kazdym razie teraz prezentuje sie ona naprawde niezle i oby tak dalej.

mam jeszcze mała uwage od strony technicznej. :idea: mianowicie kolejne wątki (a raczej wypowiedzi) na poszczegolnych forach pojawiaja sie kolejno po sobie. w rezultacie gdy jest ich duzo (niektore fora maja juz po 3 podstrony) zaczyna sie od czytania starych wiadomosci. moze moznaby umieszczac nowe wypowiedzi zaraz na poczatku, zaczynajac od pierwszej podstrony, a im dalsze podstrony tym starsze wypowiedzi by sie na nich znajdowaly. to tylko taka propozycja do rozwazenia. troche by to ułatwiło, ale i bez tego sobie poradzimy

pozdrawiam
Darek Sieradzki
2004-02-23 19:48:58
Hm... Ja bym nie chciał czytać wątku od tyłu...

Przyzwyczaisz się :) Masz do dyspozycji np. link "zobacz posty od ostatniej wizyty", wątki z nowymi postami są odpowiednio oznaczone, z małą pomarańczową "karteczką" która pozwala skoczyć do nowej odpowiedzi... Trochę wprawy i poruszanie się po forum nie będzie nastręczać żadnych trudności.
alma
2004-02-25 14:48:48
Mam pomysł, aby najwierniejsi wielbiciele Niemena skupili swoje działania - nie musi być nas dużo, ale musimy byc skuteczni. Strona jest o.k. :!:
marysia
2004-03-02 18:04:33
Jak tylko powstanie fanklub prosze by mnie o tym powiadomiono. I chociaz ktos martwil sie czy nie jest za stary ja martwie sie bo moze jestem za mloda. Nie bylo mnie gdy Niemen stal sie gwiazda, a gdy sie urodzilam swiecil juz swoja jasnoscia; nie znam wszyskich Jego utworow, lecz to co znam pozwolilo mi Go pokochac i plakac na wiesc Jego smierci. Bardzo zdziwilo mnie ze w Internecie jest o Nim tylko ta strona, chociaz jest wspaniala. Dlatego tez mysle ze wlasnie tu powinno powstac jakies ugrupowanie Jemu dedykowane. Bo On jest wsrod nas z Jego wspaniala muzyka! A panu darkowi dziekuje za cenne informacje o plytach, gdyz zawsze bardzo chcialam poznac lepiej Jego tworczosc! :N:
Meseems
2004-03-11 00:13:53
Witam wszystkich

Całe szczęście, że nasza strona znów normalnie funkcjonuje, już się przestraszyłem że to koniec, nie było jej około tygodnia.
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Czy wiesz o tym, że | górę strony