Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Czy wiesz o tym, że

Komentarze dotyczące działania forum i nieoficjalnej strony Czesława Niemena. Opinie, uwagi, sugestie...

Off topic z "AmbaSSada J. Machulskiego i Sen o Warszawie" 2013-09-23 Tadeusz 2 84
Tadeusz
2013-09-23 07:44:32
karaiby napisał:
Uczestniczenie w forum, w którym nie zwraca się uwagi autorom, nie boję się użyć tego słowa, faszystowskich postów, a odwrotnie, knebluje się możliwość wypowiedzi osobom zwracających uwagę na niewłaściwość takich postów (swoją drogą skąd w nich tyle jadu i kojarzenia wszystkiego co niezgodne z poglądami ich autorów jako wstrętne "pisiorstwo"), nie jest zgodne z uznawanymi przeze mnie zasadami moralnymi i


Nikt nikogo nie knebluje, na co dowodem jest Twój post, z którego przytaczam część wypowiedzi.
Zycie nie jest schematem zero-jedynkowym, siłą rzeczy w dyskusjach na konkretny temat przewijają się inne wątki tematyczne, bardziej lub mniej związane z tematem.
Akurat "faszystowski" klip na bazie piosenki Niemena jest dobrym przykładem prowokującym do odniesienia się do tragicznych wydarzeń historii, których ocena jest z pewnoscią jednoznaczna, ale wcale nie musi wywoływać stanu kamiennej powagi u oceniającego.
To tak jak z recepcjonistką w zakładzie kamieniarskim- jej wyraz twarzy wcale nie musi być kamienny.
Tadeusz
2013-09-23 10:09:15
Czytam ze zrozumieniem, ale za cholerę nie mogę zrozumieć Twojego ostaniego postu.
Przykro mi, że czujesz się kneblowany :twisted:
A może sam siebie kneblujesz? Przemyśl to!
Tadeusz
2013-09-23 10:56:27
karaiby napisał:
Przykro mi, niestety nic na to nie mogę poradzić.

Możesz, pisz z sensem i na tamat !
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Czy wiesz o tym, że | górę strony