Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Czy wiesz o tym, że

Komentarze dotyczące działania forum i nieoficjalnej strony Czesława Niemena. Opinie, uwagi, sugestie...

Podziękowanie 2008-10-07 - 2008-10-08 Andrzej Kolendo 5 134
Andrzej Kolendo
2008-10-07 16:01:56
Jako, że rezygnuję z dalszego uczestnictwa w dyskusjach i pracach niniejszego forum, chciałbym tą drogą bardzo serdecznie podziękować tym wszystkim, dzięki którym w znaczący sposób mogłem wzbogacić swoją wiedzę o Czesławie Niemenie i nie tylko. Większość Waszych wypowiedzi charakteryzował bardzo wysoki poziom merytoryczny. Oby zawsze tak było. Powodzenia.
Tadeusz
2008-10-07 16:12:42
Szkoda, że odchodzisz, Twoje krótkie i celne uwagi warte są więcej niż , niejednokrotnie, długie i zawiłe wypowiedzi innych Userów'
Szkoda :cry:
ratajczak bogdan
2008-10-07 16:40:56
Andrzej KolendoPowodzenia.


Rzadko kiedy ktoś, rezygnujący z pisania na forum, zdobywa się na podziękowanie i życzenia.
Andrzeju i ja, niczym odbite echo, odpowiadam: dziękuję i powodzenia.
Po cichu jednak będę żył nadzieją, że nie wszystko jest nieodwołalne i ostateczne.
Zanuć czasem za Ireną Santor Powrócisz tu...

(*)
Ewa
2008-10-07 17:39:34
Chyba rozumiem, Andrzeju, powód Twojej decyzji i bardzo żałuję, że nas opuszczasz.
Dziękuję za Twój udział w życiu forum i podobnie jak Bogdan mam nadzieję, że jeszcze kiedyś powócisz tu.
Stach
2008-10-08 09:11:24
[quote=""Tadeusz"]Szkoda, że odchodzisz, Twoje krótkie i celne uwagi warte są więcej niż , niejednokrotnie, długie i zawiłe wypowiedzi innych Userów'-pisał Tadeusz
Co racja to racja Tadeuszu :D
Zastanawiajace , co ,kto może byc powodem takiej decyzji Andrzeja.
Nie sądzę aby ta decyzja dotyczyła ... Zlotu/Festiwalu.
Sygnałem decyzji Andrzeja był przedostatni post.
Myslę,że dobrze byłoby zając sie ( to o sobie )n.p. ... poszukiwaniem /przeszukiwaniem skarbów ukrytych w ziemi przy uzyciu ..wykrywacza metali .Uważam ,że to lepsze jak czytanie "długich i zawiłych wypowiedzi".Sam na sam z cudowną przyrodą i ..przygodą.
Piotr Starzyński
2008-10-08 15:49:28
Andrzeju, również i ja dziękuję Tobie za obecność na naszym Forum :) (wierzę, że będziesz je nadal czytywał) i że....to nie koniec naszych relacji.
Po-ZDROWIE-nia dla WAS! :) :) :) :)
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Czy wiesz o tym, że | górę strony