Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Czy wiesz o tym, że

Komentarze dotyczące działania forum i nieoficjalnej strony Czesława Niemena. Opinie, uwagi, sugestie...

Problemy techn. z tvp Kulturą w CYFRZE 2006-04-19 Markovitz 1 573
Markovitz
2006-04-19 16:21:56
Od kilku dni CYFRA+ straszy fanów - abonentów koniecznością przestrojenia dekoderów w związku z planowanym na 20 IV rozpoczęciem przekazu z nowego satelity. Sygnał z nowego ma poprawić parametry techniczne odbioru.
Przypuszczam, że Ci którzy nic nie zrobią - też nie stracą możliwości oglądania programów emitowanych jeszcze ze "starego" satelity.

Na wszelki wypadek podaję jednak instrukcję owego przestrojenia.

Najpierw dla posiadaczy Medisatów. Brzmi ona następująco :

Należy rozpocząć od wybrania przycisku "MENU" na pilocie terminalu. Dalej należy wybrać opcję 5 na planszy "MENU GŁÓWNE", a następnie opcję 2 na planszy "SZYBKIE WYSZUKIWANIE PROGRAMÓW". Po potwierdzeniu zmiany listy przyciskiem "OK", terminal rozpocznie szybkie wyszukiwanie programów. Postęp przebiegu wyszukiwania jest na bieżąco wyświetlany na specjalnej skali. Wyszukiwanie programów może trwać do 4 minut i w tym czasie nie należy naciskać żadnych klawiszy na pilocie zdalnego sterowania, jak również na panelu czołowym dekodera.
Po kilku minutach terminal wyświetli planszę z informacją :
" Lista programów została zmieniona. Następne modyfikacje zostaną dokonane automatycznie".
Należy to potwierdzić klawiszem "OK", wówczas wyświetlona zostanie lista programów. Aby przejść do odbioru programów należy wybrać na pilocie klawisz "OK" lub "MENU".
Piotr Starzyński
2006-04-19 17:42:55
Wielkie dzięki, Markovitzu za Twoją troskliwość. :)
Na pocieszenie dodam, że ta zmiana ma nastąpić w nocy z 20. na 21.04.06, a więc zdążymy wszystko jeszcze obejrzeć, co będzie dot.Czesława Niemena.
Po-zdrowie-nia serdeczne
PS.
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Czy wiesz o tym, że | górę strony