Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Czy wiesz o tym, że

Komentarze dotyczące działania forum i nieoficjalnej strony Czesława Niemena. Opinie, uwagi, sugestie...

PRZESTROGA 2005-06-02 - 2007-04-07 Ed 6 1708
Ed
2005-06-02 12:52:55
Refleksja, która nasunęła mi się w wyniku wielu rozmów i przemyśleń dotyczących działalności forum jak i nieoficjalnej strony Cz. Niemena:
INFORMACJE TU ZAWARTE - TYTUŁY, DATY, OPISY - NIE SĄ MIARODAJNYM ŹRÓDŁEM DOTYCZĄCYM ŻYCIA I TWÓRCZOŚCI CZESŁAWA NIEMENA.
To przestroga przed wykorzystaniem wiadomości i materiałów pochodzących z internetu przez autorów kolejnych pozycji książkowych o Niemenie.
stan.i.slaw N.AE.
2006-06-11 08:17:51
Edytowany 2 raz(y), ostatnio 2006-06-11 08:17:51 przez stan.i.slaw N.AE.
EdRefleksja, która nasunęła mi się w wyniku wielu rozmów i przemyśleń dotyczących działalności forum jak i nieoficjalnej strony Cz. Niemena:
INFORMACJE TU ZAWARTE - TYTUŁY, DATY, OPISY - NIE SĄ MIARODAJNYM ŹRÓDŁEM DOTYCZĄCYM ŻYCIA I TWÓRCZOŚCI CZESŁAWA NIEMENA.
To przestroga przed wykorzystaniem wiadomości i materiałów pochodzących z internetu przez autorów kolejnych pozycji książkowych o Niemenie.
po1-sze,skoro nie są miarodajne ,zatem? po2-gie jakich autorow masz na mysli:m.gaszynskiego.radoszewskiego.michalskiego? czekam na ksiazke T.Sklińskiego
migaweczka
2006-06-11 09:54:46
stan.i.slaw N.AE.skoro sa nie sa miarodajne ,wiec co tu robia?


Oprócz specjalistów piszą tu również amatorzy, ludzie słuchający muzyki Niemena, a niezorientowani w całej jego twórczości lub posiadający informacje z różnych niesprawdzonych źródeł (tudzież ze źródeł, zawierających błędy). Nie jest to forum naukowe, ale raczej badawcze, a więc rozumie się samo przez się, iż częśc informacji to spekulacje, próba dojścia odpowiedzi, poszukiwanie jej, czyli nie mogą być w stu procentach miarodajne.
stan.i.slaw N.AE.
2006-08-06 10:49:10
migaweczka
stan.i.slaw N.AE.skoro sa nie sa miarodajne ,wiec co tu robia?


Oprócz specjalistów piszą tu również amatorzy, ludzie słuchający muzyki Niemena, a niezorientowani w całej jego twórczości lub posiadający informacje z różnych niesprawdzonych źródeł (tudzież ze źródeł, zawierających błędy). Nie jest to forum naukowe, ale raczej badawcze, a więc rozumie się samo przez się, iż częśc informacji to spekulacje, próba dojścia odpowiedzi, poszukiwanie jej, czyli nie mogą być w stu procentach miarodajne.
,,,,,,,,,,no cóż,czuwam,tylko jak długo,kto tu specjalistą jest a kto nie?Czy amator to ktoś"nieodpowiedzialny,zły,zielony,kłamca? :wink: .Niemen w Zielonej Górze użył określenia amator,uzasadnił to m.in. uśmiechając się,dał także werbalne uzasadnienie!
migaweczka
2006-08-06 11:12:27
stan.i.slaw N.AE.no cóż,czuwam,tylko jak długo,kto tu specjalistą jest a kto nie?Czy amator to ktoś"nieodpowiedzialny,zły,zielony,kłamca? :wink: .Niemen w Zielonej Górze użył określenia amator,uzasadnił to m.in. uśmiechając się,dał także werbalne uzasadnienie!

Nie rozumiem celu Twojego postu Stan.i.slawie. Według Wikisłownika amator to:
(1.1) miłośnik, ktoś oddany czemuś
(1.2) osoba uprawiająca coś hobbistycznie, niezawodowo,
przy czym mnie powyżej chodziło właśnie o drugie tłumaczenie. Zajmując się czymś niezawodowo, dla czystej przyjemności, nie czuję się zobowiązana znać wszystkich szczegółów danego tematu, a raczej zadaję pytania, czytam i uczę się od tych, dla których jest to chleb powszedni. A już na pewno nie używałam słów wymienionych przez Ciebie
stan.i.slaw N.AE.Ciebie "nieodpowiedzialny,zły,zielony,kłamca?
Markovitz
2007-04-06 21:00:41
Ta przestroga dotyczy cytowania całych artykułów.

Komentarz dotyczący tego problemu pochodzi z dzisiejszego wydania internetowego Rzeczpospolitej

Rzecz warta przyswojenia. Także przez miłośników :)
Tadeusz
2007-04-07 06:27:55
Marku, mogłeś wkleic ten artykuł. Tylko czy to byłoby zgodne z prawem? :wink: :lol:

Niestety za wszystko trzeba płacic, na wszystko trzeba miec zgodę.
A nieświadomośc nie zwalnia od odpowiedzialności.
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Czy wiesz o tym, że | górę strony