Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Czy wiesz o tym, że

Komentarze dotyczące działania forum i nieoficjalnej strony Czesława Niemena. Opinie, uwagi, sugestie...

SEN GŁÓWNEGO MODERATORA 2007-04-19 - 2007-04-20 Tadeusz 15 1417
Tadeusz
2007-04-19 14:33:14
Panie Darku Sieradzki, widzi Pan co się tu dzieje! Tylko Pan ma możliwość blokady dostępu użytkownikom. Niech więc Pan kogoś zablokuje: mnie, Eda, Markovitza, Gasketa, Bogdana- kogokolwiek z wymienionych lub jeszcze kogoś innego, byle pozostali przekonali się, że ktoś tu panuje nad sytuacją. Bo jak widzę, nie daje Pan sobie rady. Nowi moderatorzy nie mają takich kompetencji jak Pan.
Jedni kpią sobie z pozostałych w żywe oczy , tamci się denerwują, a Główny Moderator śpi.
A może w takiej sytuacji zlikwidować forum? Ja całkiem poważnie !
Bożena
2007-04-19 14:44:06
Tadeusz...Główny Moderator śpi.
A może w takiej sytuacji zlikwidować forum? Ja całkiem poważnie !


Tadeusz tylko poważnie żartuje :)
Tadeuszu ,to są mądre słowa:
"...A po nocy przychodzi dzień,
a po burzy spokój..."


Będzie dobrze... emocje opadną...:!:
gasket
2007-04-19 14:46:35
Bożena
Tadeusz...Główny Moderator śpi.
A może w takiej sytuacji zlikwidować forum? Ja całkiem poważnie !


Tadeusz tylko poważnie żartuje :)
Tadeuszu ,to są mądre słowa:
"...A po nocy przychodzi dzień,
a po burzy spokój..."


Będzie dobrze... emocje opadną...:!:

Wydaje mi sie nawet, ze juz opadly...

Po co wiec podgrzewac atmosfere od nowa takimi propozycjami? Z nudow?
Markovitz
2007-04-19 15:33:31
Nie sądzę Bożeno, aby Tadeuszowi było do śmiechu, bo tylko Gasket szczerzy się tu znów - nie wiedzieć czemu...

Miałem nadzieję, że w końcu dotrze do Niego, iż prowokacyjne posty nie służą dobrze atmosferze tego forum.

Jednak przeceniłem zdolność empatii tego Usera : fakt, że zaprotestowałem przeciwko takim formom wypowiedzi, jakie prezentowali Jego oponenci nie oznacza, że zgadzam się, aby teraz grał wszystkim na nosie.

Dlatego popieram wniosek Tadeusza, aby Darek w końcu pomógł poczuwającym się do odpowiedzialności za sytuację na forum Moderatorom i razem coś w tym względzie postanowili : ban, urlop, ostrzeżenie...
Wszystko z wyjątkiem tego ostatecznego rozwiązania...
Zbyt cenne dla Nas jest to miejsce w sieci, żeby oddawać go Userowi nieliczącemu się z opinią innych.
Bożena
2007-04-19 15:52:55
MarkovitzNie sądzę Bożeno, aby Tadeuszowi było do śmiechu,...

Jak i nam wszystkim,no może prawie wszystkim...

Myśle ,że dorośli ludzie potrafią dogadać sie w słusznej sprawie.
I wierze ,że do ostateczności nie dojdzie :cry:

A co z młodzieżą :?:
Skąd mają czerpać wiedze jak nie stąd ,z tego Forum :?:
Od kogo jak nie od Was Niemenologów ,ludzi ,którzy maja
ogromną wiedze na temat Cz.Niemena :?:
Trzeba Im to wszystko przekazać ,a w takiej atmosferze po prostu jest to niemożliwe.
Tadeusz
2007-04-19 15:54:15
Markovitz napisał:
Dlatego popieram wniosek Tadeusza, aby Darek w końcu pomógł poczuwającym się do odpowiedzialności za sytuację na forum Moderatorom i razem coś w tym względzie postanowili : ban, urlop, ostrzeżenie...

Marku! Wielkie dzięki za poparcie.
Daj sobie jeszcze spokój z dyskusją z..., no wszyscy wiedzą o co chodzi.
gasket
2007-04-19 16:08:40
TadeuszMarku! Wielkie dzięki za poparcie.

O! Chyba znowu jestesmy na tropie korupcji! :D

To co napisal powyzej Markovitz jest wynikiem przewrazliwienia. Gdzie to znowu te szokujace posty?

Podgrzewacie atmosfere a potem sami sie nie mozecie uspokoic.

Ze swojej strony pragne prosic wszystkie "gorace glowy" o skoncentrowanie sie na dyskusjach o Niemenie.a nie kontynuowanie awantur. Forum juz sie uspokoilo. Nie prowokujcie nastepnych wybuchow emocji! W skupieniu pochylmy sie nad tym, co pozostawil nam Niemen. Bo warto!
Markovitz
2007-04-19 16:55:41
Gaskecie -trawestując prezydenta zaprzyjaźnionego kraju - nie skorzystałeś z szansy, aby godnym milczeniem ostudzić negatywne emocje, które wywołałeś.

Gasket To co napisal powyzej Markovitz jest wynikiem przewrazliwienia.


Przewrażliwienie dzieli cienka granica od wrażliwości, tak jak aktywność od nadaktywności.
Urlop od forum to nie wyrzucenie z roboty, choć temperatura sporu mogłaby na to wskazywać...

Nie będę zatem szermował zarzutami, jak i nie zamierzam sam bojkotować wskazywanych mi Userów.
Po prostu szanuję zdanie innych, aktywnych Userów, a tak się składa, że wszyscy Ci, z którymi utrzymuję kontakty widzą konieczność podjęcia kroków, które unormują sytuację i na jakiś czas uwolnią nas od mimowolnego mnożenia topiców opisujących zjawisko "Gasket"...

Pewnie będzie mniej fermentu intelektualnego, ale też też mniej będzie powodów do gorszącego języka i obyczajów.
Proszę więc Darka i Dwoje początkujących Moderatorów, aby rozważyli podjęcie odpowiednich decyzji - nawet gdyby i mnie dotknęły, to im się podporządkuję.
Ewa
2007-04-19 18:41:01
Po naradzie moderatorów ustaliliśmy, że gasket dostaje 3 tygodnie urlopu od jutra, tj. 20.04. do 11.05.

Prosimy o wstrzymanie się od zbędnych komentarzy.
szach' raj
2007-04-19 18:42:44
:lol: Co, jeśli po 3 tygodniach powróci w swoim stylu ?
Ewa
2007-04-19 18:45:25
Wtedy będziemy się martwić.
Na razie życzmy mu miłego odpoczynku. :)
szach' raj
2007-04-19 18:47:45
Chyba lepiej z góry ustalić pewne kwestie, przewidzieć pewne wypadki, aby nie powtórzyła się ostatnia "wojna".
Ale póki co , jestem happy.
Markovitz
2007-04-19 20:15:07
Szach' raj.. póki co, jestem happy.


Zdanie wyjaśnienia : prosząc Moderatorów o decyzję nie myślałem, aby uczestników tej awantury czynić specjalnie happy...

Ta decyzja to raczej smutna konieczność , bo w końcu jest to ograniczenie idei nieskrępowanej wymiany myśli.
Jako mimowolny uczestnik tej scysji też postanowiłem zrobić sobie przerwę i Userów, których tu za mocno poniosło też nakłaniam przynajmniej do wstrzemięźliwości w okazywaniu niechęci. Bo one rykoszetem mogą do nas wrócić.

W samą porę pojawił się poruszający post Radomusica, którego niedawno również dotknęły zarzuty o "szarganie". Zapominamy, że czasem ten kto szarga, dobre strony uwydatnia ...

Warto chyba to sobie przemyśleć.
Tadeusz
2007-04-19 21:50:17
Powiało optymizmem. Uaktywniło się kilku uśpionych do tej pory użytkowników, pojawilło się kilku nowych. Idzie lepsze !
ratajczak bogdan
2007-04-19 22:39:15
Widzisz Tadeuszu,
Tak niewiele trzeba było zrobić, a jakie były opory...
Skoro nikt nam nie przeszkadza, myślę, że zrobi sie o wiele sympatyczniej i należy liczyć na włączenie się wszystkich "uśpionych".
Teraz już można. Śmiało i odważnie. Żadne pytanie, żadna niejasność nie jest powodem do wstydu.
Od czego mamy specjalistów wiedzy wszelakiej. Pytajmy, a na pewno znajdzie sie sposób na odpowiedź.
Romuald Juliusz Wydrzycki
2007-04-20 21:33:24
Po ostatnich nerwach nie zagladałem do dziśiaj. A jednak. Troche głupio. Ale to chyba jednak słuszna decyzja. W imię walki o zdrowie nas wszystkich ! :?
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Czy wiesz o tym, że | górę strony