Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Czy wiesz o tym, że

Komentarze dotyczące działania forum i nieoficjalnej strony Czesława Niemena. Opinie, uwagi, sugestie...

Stare Forum - nowe idee (fixe?) i sugestie 2007-05-29 - 2007-06-24 gasket 6 665
gasket
2007-05-29 11:11:29
Bez obawy! Jeszcze jestem na urlopie! To tylko taka niezobowiazujaca pauza...

Romuald Juliusz WydrzyckiNIE DLA IDIOTÓW Hasło Media Markt powinno być tu właśnie respektowane. Nie ma absolutnej demokracji. Taka prowadzi tylko do dewiacji. Spróbujcie napisac idiotyzmy na forum Onet , nie przejdą, Na TVN 24 nie przejda. A jezeli nawet , to reprezentują one linię jaką mająich administratorzy.
Na tym Forum jest na odwrót. Dewianci ,złośliwcy , psychopaci grają rolę wiodacą.

Otoz, zgodnie z zacheta ze strony RJW udalem sie w czasie urlopu na inne internetowe fora aby tam wypisywac idiotyzmy i glupoty (czyli posty przeciwstawiajace sie tokowi dyskusji, badz niezgodne z duchem tematu - choc na temat; przyklad - dyskusja o zamknieciu strony napisy.org, gdzie poparlem dzialania, wbrew potepiajacej opinii forum). Przyznaje, ze na nikim nie robily one wiekszego wrazenia. Przerzucalem sie po roznych innych forach i nic. Moje idiotyzmy nie zostaly skasowane ani nieopublikowane. Ale to male piwko.

Najwazniejsze jest to, ze na innych forach obowiazuja zasady!!! Troche heca... Podam linke do przykladu na onecie:

http://forum.onet.pl/abc.html

Tlumacza tam co pisac, czego nie pisac... Moze to troche zaburzyc nasze poczucie wolnosci a i dodac pracy Moderatorom. Jasno i wyraznie powiedziane jak zachowywac sie w stosunku do innych. Co do samego tematu (tu: Niemen), mozna tez wprowadzic obostrzenia, jak na forum Trynitarzy, ktorzy nie dopuszczaja na swoje forum osob zaprzeczajacych istnieniu Trojcy Sw.

Zasady... Jak na razie zasady na Forum Niemen nie istnialy... Czy jednak na pewno??? Przeciez zgoda Moderatorow, badz brak okreslonej reakcji oznacza wlasnie wprowadzenie zasady!!! Przyklady z ostatnich dni - obrazanie innych uzytkownikow i pisanie postow nie na temat.

Nie stosujemy tu obiektywnych zasad, tylko to co robimy - uwazamy za zasady.

Zasady powinny byc jasno okreslone, podobnie jak i zadania Moderatorow. (***1)

Czy zdecydujemy sie odrobinke zreformowac nasze forum? To tylko tak niezobowiazujaco sygnalizuje, bo forum na ktorym i tak juz nikt nie pisze o Niemenie, wypelnione jest jedynie klotniami, badz apelami (mniej lub bardziej klotliwymi) o zaprzestanie klotni. Sprobujemy zaczac "od nowa"? Od konkretnego dnia powiedzmy 1 czerwca?


Przypisy:
***1. Co bylo dotychczas rola Moderatorow (a zwlaszcza nowych)??? Czy porzadkowanie forum z postow nie na temat? Zwracanie uwagi na chamskie odzywki? Nie. Zadaniem ich bylo urlopowanie gasketa! Brawo i udalo sie! Czy chodzilo moze o calkowite zbanowanie? No to smialo!

Na forum poswieconym muzyce rockowej (w trakcie mojej zaszlotygodniowej bytnosci tam) w jednym z tematow ktos zaczal pisac o Bon Jovi. Moderator zalozyl wiec nowy podtemat o glam-rocku i przeniosl tam te niepasujace posty... Wstrzasajace... Ale i tu tak bywalo... Lata temu. I wystarczal wtedy jeden moderator (i nigdzie nie widzialem Trojcy moderatorow moderujacych forum, chocby aktywnych uzytkownikow bylo ponad 20). Tutaj 3 osoby moderuja 5. W tym siebie...
Ewa
2007-05-29 11:53:20
Cieszę się, Gaskecie, że tak efektywnie spędziłeś urlop i wróciłeś, aby udzielić nam cennych rad i wskazówek. :wink:

gasket
Zasady powinny byc jasno okreslone, podobnie jak i zadania Moderatorow.


Zadania Moderatorów określił już Darek, a co do potrzeby wprowadzenia tu jakichś pisanych zasad, to pisałam już o tym kilka dni temu.
Regulamin forum jest już przygotowany, jeśli tylko Admin go zaakceptuje, to może wejść w życie. Mam nadzieję, że z korzyścią dla naszego forum.
gasket
2007-05-29 13:01:13
EwaCieszę się, Gaskecie, że tak efektywnie spędziłeś urlop i wróciłeś, aby udzielić nam cennych rad i wskazówek. :wink:

E tam, to tylko takie sugestie... Z urlopu jeszcze nie wrocilem calkiem (jeszcze tydzien mnie nie bedzie), tylko wrzucilem kilka uwag po przeczytaniu tego co sie ostatnio dzialo.
EwaZadania Moderatorów określił już Darek... Regulamin forum jest już przygotowany

Byloby dobrze, gdyby obie te rzeczy znalazly sie w wyodrebnionym miejscu, bo nie pamietam w ktorym to temacie z przepychankami w tytule zostaly okreslone zadania moderatorow.
EwaRegulamin forum jest już przygotowany, jeśli tylko Admin go zaakceptuje...

To kto go przygotowal jesli nie Admin???

Ciesze sie, ze forum sie - cywilizuje...
Ewa
2007-05-29 13:06:27
gasketTo kto go przygotowal jesli nie Admin???

To w zasadzie tylko propozycja regulaminu, którą z Andrzejem przedstawiliśmy Darkowi. Ostateczną decyzję o jego wprowadzeniu bądź nie podejmie Admin.

gasket (nigdzie nie widzialem Trojcy moderatorow moderujacych forum, chocby aktywnych uzytkownikow bylo ponad 20). Tutaj 3 osoby moderuja 5. W tym siebie...

A ja nigdzie nie widziałam tak uciążliwych Userów, jak tutaj. :wink:
Widać jednak była taka potrzeba, skoro liczba moderatorów została zwiększona.
Tadeusz
2007-05-29 13:51:03
Ewa napisała:
A ja nigdzie nie widziałam tak uciążliwych Userów, jak tutaj

Ewa jest bardzo łaskawa, ze pisze w liczbie mnogiej. Tu aż się prosi napisac w liczbie pojedynczej.
gasket
2007-05-29 13:58:36
TadeuszEwa napisała:
A ja nigdzie nie widziałam tak uciążliwych Userów, jak tutaj

Ewa jest bardzo łaskawa, ze pisze w liczbie mnogiej. Tu aż się prosi napisac w liczbie pojedynczej.

Masz racje Tadeuszu! :D :D :D
Markovitz
2007-06-24 20:46:43
Zadziwiła mnie rekordowa liczba użytkowników odwiedzających Forum.

Aż .. 77 osób ??? *

Mam nadzieję, że nie była to zasługa gamoni podsyłających rozpustne obrazki (wyobrażam sobie, co by :N: na to powiedział ... ).

Jeden moderator na pewno nie nadążyłby tego sprzątać ...


* A może trwa właśnie wirtualny zlot, o którym nic nie wiemy :wink:
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Czy wiesz o tym, że | górę strony