Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Czy wiesz o tym, że

Komentarze dotyczące działania forum i nieoficjalnej strony Czesława Niemena. Opinie, uwagi, sugestie...

TA Strona 2004-02-03 Zygi 1 1097
Zygi
2004-02-03 16:05:04
:N:
Wlaściwie to wstyd, że nie ma jakiejś "oficjalnej" strony
Niemena. Za tą stronę należy się autorowi oczywiście podziękowanie,
ale i on nie zaprzeczy, że ją do tej pory, dość skromnie "pielęgnowal".

Mam też wielki żal, że nie ukazal się mój wpis, na "chwili ciszy", którego
dokonalem w weekend 21.lub 22.01.2004. Bylo tam co prawda kilka
nietypowych uwag, ale nie byly one niecenzuralne ani obrazliwe.
Czyzby wlaściciel tych stron nie dopuścil mojego wpisu ?

No i jeszcze jedna uwaga: Dlaczego zamnięto "Chwilę Ciszy"?
Cchialem wlaśnie podzielić się z innmi przyjacólmi Cześka moim
"prywatnym" reportażem z jego pogrzebu, na którym bylem...

Zygi
Darek Sieradzki
2004-02-03 17:08:01
Zygi:N:
Wlaściwie to wstyd, że nie ma jakiejś "oficjalnej" strony
Niemena. Za tą stronę należy się autorowi oczywiście podziękowanie,
ale i on nie zaprzeczy, że ją do tej pory, dość skromnie "pielęgnowal".

Tak, to prawda, powody tego są różne, z których głównym jest brak czasu (w końcu zaprogramowanie i uzupełnianie tego wszystkiego to wyłącznie moje hobby).

Także nie bez znaczenia był fakt, że sam Niemen, choć nigdy nie próbował w jakikolwiek sposób zabronić mi prowadzenia tej strony, był przeciwny swojej "obecności" w Internecie. Przyznaję, że to trochę podcięło mi skrzydła gdy przygotowywałem pierwszą wersję strony...

Mam nadzieję, że tą wersję uda mi się powoli uzupełniać. Cały czas też liczę, że to forum dyskusyjne stanie się sercem strony - ale to już zależy też od was :)

ZygiMam też wielki żal, że nie ukazal się mój wpis, na "chwili ciszy", którego dokonalem w weekend 21.lub 22.01.2004. Bylo tam co prawda kilka nietypowych uwag, ale nie byly one niecenzuralne ani obrazliwe. Czyzby wlaściciel tych stron nie dopuścil mojego wpisu ?

Z pierwszego forum w świadomy sposób zniknęły tylko dwa wpisy - jeden składał się z pojedynczego (wulgarnego) słowa, drugi z przypadkowych literek. Nic więcej nie kasowałem. Być może list zawieruszył się podczas przenoszenia wpisów ze starego do nowego forum, rzuć przynajmniej jakąś wskazówkę, po czym go poznać - stare forum powinienem jeszcze mieć w backup'ie.

ZygiNo i jeszcze jedna uwaga: Dlaczego zamnięto "Chwilę Ciszy"?
Cchialem wlaśnie podzielić się z innmi przyjacólmi Cześka moim
"prywatnym" reportażem z jego pogrzebu, na którym bylem...

Forum "Muzyko moja" jest dobrym miejsce, na wszelkie dyskusje o :N:
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Czy wiesz o tym, że | górę strony