Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Czy wiesz o tym, że

Komentarze dotyczące działania forum i nieoficjalnej strony Czesława Niemena. Opinie, uwagi, sugestie...

Teraz już wiem... 2004-02-10 - 2004-02-14 Zygi 1 1317
Zygi
2004-02-10 19:00:41
Drogi Darku,

nie jestem specjalistą od stron www, ale prosiłbym Cię o dokonanie odpowiednich zmian tak, aby można było napisać online długi tekst i NIE zostać w czasie pisania wylogowanym. Poświęciłem przed chwilą niemal godzinę czasu na wklepanie długiego tekstu, a po naciżnięciu "wyślij" ukazała się strona do logowania. Kiedy chciałem cofnąć do mojego tekstu było to niemożliwe.
Teraz rozumiem, w jaki sposób znikła moja wiadomość ze stycznia, o której Ci wspominałem.
Na innych WEB-stronach coś takiego nie ma miejsca. Może uda Ci się to
usprawnić, bo naprawdę szkoda czyjegoś czasu...

Dziękuję i pozdrawiam
Zygi
Darek Sieradzki
2004-02-14 16:11:56
ZygiPoświęciłem przed chwilą niemal godzinę czasu na wklepanie długiego tekstu, a po naciżnięciu "wyślij" ukazała się strona do logowania.

Cóż, właśnie godzina jest standardowym czasem trwania "sesji" w phpBB (czyli oprogramowaniu jakiego używa to forum). Jeśli w ciągu godziny nie wykonasz nic na forum (nie klikniesz na żaden link, ani nie wyślesz żadnego tekstu) to zostajesz automatycznie wylogowany. I zazwyczaj jest to rozsądnie długi czas.

W przypadku dłuższej zadumy nad pisanym tekstem można co jakiś czas klikać "podgląd", albo (jeszcze lepiej) napisać go w edytorze tekstu i dopiero potem wkleić do forumlarza na stronie (dodatkowo zapobiega to utracie tekstu w przypadku nagłego "padu" przeglądarki lub systemu).
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Czy wiesz o tym, że | górę strony