Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Czy wiesz o tym, że

Komentarze dotyczące działania forum i nieoficjalnej strony Czesława Niemena. Opinie, uwagi, sugestie...

Urlop od forum do końca marca
Stary : daj Ludziom odetchnąć a odpocznij sobie (od tego Forum)
Wysyłam na urlop Markovitza (za całokształt) 0% 0
Wysyłam na urlop Gasketa (za przegięcie) 38% 5
Wysyłam na urlop Stacha (i wszystkie Staśki, choć to równe chłopy). 31% 4
Wysyłam Tadeusza (którego nikt nie rusza) 0% 0
Proszę o powrót Darka. 31% 4
Eda - tylko za co ??? 0% 0
Liczba głosów: 13
2007-02-14 - 2007-03-01 Markovitz 14 2224
Markovitz
2007-02-14 17:24:00
Gasket(...) Wyczuwam poza forumowe plotkowania i intrygi na pw !


Nie ma potrzeby gubić się w domysłach...
Prezentuję wszystkie znalezione w PW moje opinie o Gaskecie, jakie napisałem w ciągu ostatniego miesiąca :

Dziś o propozycji tematu : Refluksje Gasketa Tak mi się napisało .. w tfurczym szale :wink:

12 II Myślę, że ten gasket to advokat diaboli -jest taki ktoś w procesach prawa kanonicznego :twisted:

12 II Chyba nie jestem w stanie porozumieć się z Nim w żadnej kwestii. Nie mam za złe, że tu pisze- wręcz przeciwnie.
Ale wcina się czasem elaboratami w sympatyczne dyskusje burząc przyjazny klimat forum.
Ta historyjka jest wyjątkowo sympatyczna, ale myślę że czegoś jeszcze nie chce nam powiedzieć. Tym razem nalegał nie będę.

8 II Ja w tematach przez gasketa założonych nie będę pisał.

5 II
(Ogólnie o forach internetowych- ale myślałem oczywiście o Gaskecie i Stachu )

Jeśli ktoś (na innym forum) notorycznie psuje atmosferę - wylatuje na miesiąc albo na zawsze.
A tu przy braku zainteresowania mamy coraz mniej prawdziwych miłośników tej Muzyki a coraz więcej ludzi, z którymi nie chce się zawierać znajomości.


2 II za cały komentarz o dwóch postach o Wyrobku Gas - zatwardziały postownik ...

29 I
Za bolącą porażkę uważam nie tyle wyskoki Stacha, czy irytujące prowokacje Gasketa na drugim biegunie tego forum ...
To przede wszystkim apatia milczącej Większości - i tu trudno znaleźć jakiś środek zaradczy.


Proponuję jakoś spróbować zaradzić kryzysowej sytuacji i poprosić każdego, kto w tej ankiecie uzyska przynajmniej 3 głosy, aby wykorzystał swój urlop od forum do końca I kwartału (tj.do końca marca).

Co Wy na to ?


Zacytuję wyjątkowo sensowny apel mojego faworyta w tej ankiecie - Gasketa :

Na koniec chciałem zaapelować do "milczków".
Odezwijcie się !
Ale nie zawracajcie głowy przez innych.


Czy ktoś to weźmie sobie do serca...?

Głosowanie trwa tylko 7 dni. Każdy User ma 1 głos.
Ewa
2007-02-14 20:04:05
Mam nadzieję, że Gasketowi spodoba się, że za jego radą wzięliśmy sprawy we własne wirtualne ręce. :wink:

Może tylko mam jedno zastrzeżenie co do samej ankiety. Żeby było sprawiedliwie, powinny znaleźć się na niej imiona (nicki) wszystkich aktywnie piszących osób, gdyby np. Gasket chciał, żebym to ja wzięła przymusowy urlop. :wink:
Tadeusz
2007-02-15 19:03:01
Pomysł przeprowadzenia badań ankietowych jest dobry. Wyniki dadzą do myślenia, mnie też, choć jak napisał pomysłodawca - Tadeusza nikt nie rusza. Ja tam taki pewien tego porzekadła nie jestem. Każdy z nas , wymieniony tutaj i nie wymieniony, ma coś na sumieniu. Drżyjcie więc bluźniercy !!!
Markovitz
2007-02-16 08:38:02
Markovitz Proponuję (...) poprosić każdego, kto w tej ankiecie uzyska przynajmniej 3 głosy, aby wykorzystał swój urlop od forum (...)

Czy 3 głosy to aby nie za mało żeby harujących Userów wysłać na ferie ..?

OK. Proponuję potroić stawkę : 9 głosów za urlopem .
Jeśli o mnie idzie- wystarczyłby 3 głosy...

Taki wynik powinien skłonić najbardziej opornych do wykorzystania urlopu do 23 marca (a to dlatego, że 21 lutego poznamy wyniki ).
Ewa
2007-02-16 13:29:30
Markovitz
OK. Proponuję potroić stawkę : 9 głosów za urlopem .

Ja bym co najwyżej podwoiła tę stawkę. 6 głosów to całkiem sporo, biorąc pod uwagę, jak mało jest tutaj piszących userów.
Stach
2007-02-16 20:31:35
URLOP na żądanie :D , proszę bardzo ,zamykanie ust ....i to jest forum ...dyskusyjne :D ?,"milcz ,kiedy do mnie mówisz !"-rewelacja. :D To najgorszy wariant z możliwych .Zawsze będą nonkonformiści,inaczej mówiący ,myślący lecz będący sobą, proszę pamiętac,że to nie jest "ucieczka szczura z ...tonącego okrętu" :wink: .Stronę,której sercem jest NIEMEN, winniśmy traktowac twórczo a nie uruchamiając niby sposoby rozwiązania problemów ....tworzone są kolejne problemy. Wielu ...zatapia już nie okręt ,lecz krypę,łajbę ,gdzie przez dziurwe dno wlewa się ...żywioł i nie pomoże już rozpaczliwe wybieranie wody,którą się już kilku zachłystnęło.Bez współdziałania powstaje chaos ,który pogłębia i przyspiesza tragedię ,a koło ratunkowe jest tylko jedno -NIEMEN :!: ..."Chwila ciszy" .
Stach
2007-02-22 18:56:00
Markovitz napisał :"Czy ktoś to wezmie sobie do serca...?".Przepraszam ,ale zawsze żałuje bardziej tego,czego nie powiedziałem,nie zrobiłem.
gasket
2007-02-26 11:56:04
Jak oceniam te inicjatywe...?

Uwazam, ze zabawa byla zle przeprowadzona i zupelnie niedopracowana. Byl to jeden z powodow dla ktorego nie bralem w niej udzialu. W pierwszej kolejnosci nalezalo zrobic ankiete i ocenic ilosc chetnych do wziecia udzialu w tej "inicjatywie", jak i ilosc potencjalnych glosujacych.

Potem nalezalo ustalic ile osob powinno opuscie dom wielkiego brata, znaczy forum, zagalopowalem sie... I na jak dlugo (na sekunde, minute, 1 dzien, 1 m-c, rok, dwa, sto czy tysiac lat)

Potem nalezalo przeprowadzic kolejna ankiete, pytajac o konieczna ilosc glosow nominujacych do opuszczenia forum (potencjalne opcje: -5, 0, 1.25, 3.14, 33, 45, 300tys., 40mln)

Nastepnie nalezalo przedstawic ankiete w ktorej z ~50 uzytkownikow nominowanoby 10 osob do dalszych "wyeliminacji".

W kolejnej ankiecie nastapilby polfinal a w nastepnej wielki final, w wyniku ktorego odpadlaby zaplanowana ilosc uzytkownikow na zaplanowany "okres czasu".

Polecam sprobowac jeszcze raz. I tak nie wezme udzialu, bo dla mnie to jest zwykle intryganctwo, a w intrygi obiecalem sie nie mieszac - ale przynajmniej bedzie to intryga na wysokim poziomie, przygotowana i "zapieta na ostatni guzik". A tak to wyszedl tylko - guzik!
Tadeusz
2007-02-26 12:15:18
Przeciwnie niż Gasket, uważam, że ankieta jest dobra, bo polega na spontanicznym sondażu- a ten najbardziej jest obiektywny. Nie traktowałbym poważnie tych urlopów i chęci wywalenia kogokolwiek z forum.
Wyszło, że nie lubimy Gasketa i Stacha. Ja tam nie mam nic przeciwko nim ! Przeciwnie, potrzebni sa na forum, bo często ożywiają dyskusję, szczególnie Gasket - a że czasami przeginają… Właśnie ankieta miała im to uświadomić. Nic więcej nie kryła w swoich założeniach. Przynajmniej ja tak to odbieram. Zresztą jej autor choć grzmi czasami, to dusze ma wrażliwą i nikogo skrzywdzić nie chce i nie miał takiego zamiaru. Jestem tego pewien !
gasket
2007-02-26 12:24:58
TadeuszPrzeciwnie niż Gasket, uważam, że ankieta jest dobra,
To juz pisales w poprzednim poscie... Po co sie powtarzasz?
Tadeusz
2007-02-26 12:32:21
Gasket napisał: Po co sie powtarzasz?

Zrobiłem to celowo, bo nasunęły mi się nowe refleksje i żeby nie były oderwane od tematu musiałem powtórzyć to, co wcześniej pisałem, bo nie każdy czyta wszystkie posty. A po co nam nieporozumienia?
Ewa
2007-02-26 14:18:30
gasket
Uwazam, ze zabawa byla zle przeprowadzona i zupelnie niedopracowana.

Nie nazwałabym tego zabawą, już bardziej sondażem, który miał na celu pokazanie dwóm Userom, że to, co robią nie jest akceptowane przez większość. Chodziło o to, by wzięli sobie do serca opinie innych i wyciągnęli odpowiednie wnioski.

Jeśli tego nie zrobili, to faktycznie wyszedł z tego guzik. :?
gasket
2007-02-26 14:44:34
EwaNie nazwałabym tego zabawą, już bardziej sondażem, który miał na celu pokazanie dwóm Userom, że to, co robią nie jest akceptowane przez większość. Chodziło o to, by wzięli sobie do serca opinie innych i wyciągnęli odpowiednie wnioski.

Oj Ewo, dorabiasz teraz ideologie do niezbyt ladnej intrygi...

Odkad pamietam, zawsze o kogos bylo na tym forum za duzo - zwlaszcza dla Markovitza. Zawsze chcial kogos usuwac, wyrzucac, blokowac - i teraz znowu. To taka jego przykra dolegliwosc. No coz, wszyscy jakies dolegliwosci mamy - ale sie nie gniewamy (zeby sie rymowalo)...

Nie kazdy bedzie tanczyl jak mu pan Markovitz zagra. Nie wiem czy nie powinienem nawet poczuc sie urazony, za nazwanie mnie advoctus diaboli. Mnie, ktory jestem advocatus anieli!
Stach
2007-02-28 09:49:57
Edytowany 1 raz(y), ostatnio 2007-02-28 09:49:57 przez Stach
[quote=""Tadeusz"]Przeciwnie niż Gasket, uważam, że ankieta jest dobra, bo polega na spontanicznym sondażu- a ten najbardziej jest obiektywny. Nie traktowałbym poważnie tych urlopów i chęci wywalenia kogokolwiek z forum.
Wyszło, że nie lubimy Stacha.
gasket
2007-03-01 10:39:13
StachROBIMY TO DLA PAMIĘCI O NASZYM CZESŁAWIE NIEMENIE.

Ani nie widze powodu, ani nie czuje sie upowazniony do dzialalnosci agitatorskiej czy pacyfikacyjnej. Nikogo nie bede zachecal, zeby forum opuscil, ani, zeby pisal. Niech kazdy robi to co chce.

Chcialbym, zeby wrocil wireq ale nie bede go wzywal w Imie Czeslawa Niemena, podobnie w to samo imie nie bede prowadzil intryg czystkowych. Jak wireq ma ochote, to niech pisze, jak nie, to nie.

Nie lubie ani intryg, ani przymusu...
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Czy wiesz o tym, że | górę strony