Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Dziwny jest ten świat

Dyskusje na dowolne tematy dla ktorych nie znalazło się miejsce w pozostałych forach. Wątki nie muszą dotyczyć Czesława Niemena, jednak ograniczamy się do tematów związanych z kulturą i sztuką.

1999... 2005-09-08 - 2005-09-09 Piotr Starzyński 4 2966
Piotr Starzyński
2005-09-08 20:30:33
Za chwilę 2000-a wiadomość :)
Gratuluję wszystkim wytrwałości i ...życzę wielu nowych gości ( chociażby tak dowcipnych jak gasket).
Ludzie! Przecież te "gdzie wanny..."- to celowo i jest to dowcipne
Bądźmy tolerancyjni dla tych, których z jakiś (jakich)? powodów uważamy za gorszych(?) od nas
Po-zdrowie-nia serdeczne, również dla gasketa!
Piotr S.
Dunajec
2005-09-08 20:36:23
Witam serdecznie Wszystkich,

To moj pierwszy post. Moze bedzie tym dwutysiecznym!

Pozdrawiam milosnikow Muzyki!
Dunajec
Piotr Starzyński
2005-09-08 20:43:15
Witaj Dunajcu na naszym Forum poświęconym Czesławowi Niemenowi
Cieszę się, że jesteś.
I to rzeczywiście 2000-y post!
PS.
Markovitz
2005-09-09 11:52:59
Piotr Starzyński Przecież te "gdzie wanny..."- to celowo i jest to dowcipne

"Wanny"- Piotrze- to drobiazg z bogatego repertuaru nonszalancji pana gie.
Piotr StarzyńskiBądźmy tolerancyjni dla tych, których z jakiś (jakich)? powodów uważamy za gorszych (?)

Czyżby :?: Widzę raczej , że to panu gie nie wiedzieć czemu wydaje się, iż jest lepszy nie tylko od nas , ale i od hę... "niespełnionego" Muzyka, któremu poświęcone jest te forum.
Ostatnio idzie jednak na lepsze, gdyż forum jest poświęcone w dużej części panu g. i słusznie , bowiem :
gasketoj artysta to zawsze bylem niezlym - i jestem!!!
ale kto pluje? bo chyba nie ja - ja tylko wystepuje w roli samotnika ktory ma wlasne zdanie i zawsze idzie w kierunku przeciwnym niz tlum - i dumny z tego jak nie wiem co!!! (..) znalazlem pare wywiadow nae na necie - ten dopiero plul - niespelniony byl - czy jak?
gasket
No właśnie: cóż za urokliwy osobnik ,a jakie poczucie humoru i maniery -nie mam słów.
Trochę się jeszcze łudzę, że klimat tego forum da się ocalić, ale skoro Nasz Admin nie widzi problemu, a i zasłużonemu Piotrowi wydaje się to w porządku, to znaczy.. nic nie rozumiem.
Może obecność Nowych userów (gratulacje, Dunajec :) ) coś osłodzi...
Darek Sieradzki
2005-09-09 13:07:26
Markovitz
Trochę się jeszcze łudzę, że klimat tego forum da się ocalić, ale skoro Nasz Admin nie widzi problemu, a i zasłużonemu Piotrowi wydaje się to w porządku, to znaczy.. nic nie rozumiem.


Największy problem widzę w tym, że zamiast Niemena tematem wszystkich rozmów stał się gasket.

Zamiast ignorować, bądź krótko (ale na temat!) ucinać bezsensowne tematy zaczynane przez gasketa, co niektórzy zaraz muszą napisać co sądzą na jego temat (i to zwykle w niezbyt grzecznym, protekcjonalnym tonie). Co jeszcze gorsze - nawet jak gasket napisze coś z sensem, zaraz dopatrują się w tym podstępu, złośliwości i rezultat jest taki sam.

Przestańcie się więc zajmować gasketem, albo swoje wypowiedzi na jego temat kierujcie do zainteresowanego ("wyślij wiadomość prywatną").

A na forum proszę na temat.

ps. ten wątek zresztą też jest nie na temat w forum "Muzyko moja", dlatego przenoszę go do odpowiedniego podforum.
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Dziwny jest ten świat | górę strony