Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Dziwny jest ten świat

Dyskusje na dowolne tematy dla ktorych nie znalazło się miejsce w pozostałych forach. Wątki nie muszą dotyczyć Czesława Niemena, jednak ograniczamy się do tematów związanych z kulturą i sztuką.

Bozena vs gasket 2005-08-12 - 2005-08-15 gasket 2 2476
gasket
2005-08-12 15:00:24
nie wiem po co pisac o sobie na tej stronce - ale odpowiem
Bożena1) Jesteś podobny do :N:( z wyglądu) -jak piszesz
czy bylem naprawde... - w dawniejszych latach kazdy dlugowlosy byl dla otoczenia - niemenem
raz jednak zdarzylo sie ze bylem stanem borysem
Bożena2)chcesz wejść w posiadanie instr.elektr. :n:
minimooga - z rodowodem - kupie chetnie
u mnie podobna role spelnia korg ms-20 - jeden z moich faworytow - znakomity lpf do tego hps - no i dzwiek mozna prowadzic roznymi niestandardowymi drogami - zanim sie wydostanie na zewnatrz - instrument z charakterem - czasem prawdziwe zwierze
wszyscy maja i graja na mm - jest b popularny - jezeli ja mialbym kupic - to tylko mm z historia - moze byc od js - bo po co mi taki niczyj - z gieldy
Bożena3)bez wahania wykorzystał byś utwory Jego (wiesz że tego nie popierał)
tak - tak samo jak i tysiaca innych
zagadnienie jest zlozone - moze w osobnym temacie kiedys wytlumacze - ale nie ma to nic wspolnego akurat z nae w szczegolnosci
Bożena4) lekceważysz sobie artystów (liczy się tylko muzyka)
to wyciagniete z kontextu mojej dyskusji z makowcem - chodzilo tam o -wole- artystow - nie zyczyl sobie i bardzo sie denerwowal -
artystow jest b duzo - i kazdy z nich ma jakies zyczenia/manifesty/przemyslenia - czesto zmieniajace sie z czasem - pekla by mi glowa jakbym chcial to wszystko spamietac - a juz stosowac sie do tego...
w skrocie - cenie artystow - tak jak cenie lekarzy stolarzy fizykow i piekarzy
Bożena5)brzmienie utworów na ostatniej płycie jest przestarzałe (zmienił byś je
w swoim studio)
raczej w druga strone - dzieki znajomosci instrumentarium rozumiem dlaczego fragmenty katharsis z 70 brzmia dobrze - choc tego wtedy nie slyszelismy na owczesnych patefonikach - i dlaczego spodchmury brzmi plasko - a wielka szkoda bo b lubie ta plyte


Bożena nie jesteś wiernym fanem :N:
a co to jest takiego?
nae wydawal ostatnio 1plyte/10lat - za bardzo lubie muzyke zeby tylko przy tym pozostac
nieprawdopodobne rzeczy dzialy sie w ostatnich latach - nie moglem tego przegapic - wiernym wiec nie bylem
jestem fanem - ale nie fanatykiem

mam nadzieje - w rewanzu - na odpowiedz:
- co masz an mysli piszac
Bożena chodzi ci wyłącznie o wykorzystanie Jego twórczości we własnym celu.
a tobie w czyim?
- dlaczego artysci sa nadludzmi/bogami?
- jak muzykant-amator jak ja - pracujacy 8 godzin dziennie - ma zalatwic sobie zgode na 5 sekund z pod papugami?

sluga unizony
dluuuuuuuugi post wyszedl - gasztet
Bożena
2005-08-12 17:03:40
dzięki za bardzo wyczerpujące wypowiedzi na każdy punkt ,
ale dlaczego zaraz contra,przwcież ja nie chcę wojny
pisałam że to jest moje wrażenie "jeżeli się mylę to przepraszam"
a najwidoczniej tak ,bo jesteś oburzony.
Jeśli chodzi o wykorzystanie Jego twórczości we własnym celu to miałam na myśli nagrywanie bo ja tylko słucham i podziwiam(cel jak najbardziej osobisty).
Dla poprawienia humoru :wink: dla ciebie zagadka

PS
To,że z wyglądu przypominałeś :N: to super!
gasket
2005-08-15 15:19:12
- no to niepotrzebnie sie oburzalem -
trudno - nastepnym razem dobrze sie zastanowie zanim sie rozdenerwuje -

ja tez slucham i podziwiam
a ze - jak piszesz - nagralem - to jest to raczej dowod uznania i sympatii
badz co badz przez dlugie lata w ludzkiej opinii bylem niemenem

do zagadek sie nie nadaje - bo malo wiem i tylko okazjonalnie jestem na forum

klaniam sie nisko-gasket
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Dziwny jest ten świat | górę strony