Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Dziwny jest ten świat

Dyskusje na dowolne tematy dla ktorych nie znalazło się miejsce w pozostałych forach. Wątki nie muszą dotyczyć Czesława Niemena, jednak ograniczamy się do tematów związanych z kulturą i sztuką.

CZY fLINTA JEST ok? 2005-09-03 - 2006-06-29 Bożena 7 3946
Bożena
2005-09-03 19:02:51
CIEKAWA JESTEM WASZEGO ZDANIA O WYKONANIU FLINTY "DZIWNEGO ŚWIATA" :?:
jA ZAWSZE PODZIWIAŁAM WYKONAWCÓW ZA ODWAGĘ, JEDNI ZROBILI TO LEPIEJ INNI GORZEJ ,ALE SĄ ODWAŻNI TO TRZEBA PRZYZNAĆ.
MNIE BARDZO WZRUSZYŁA REAKCJA WIDOWNI PO PIERWSZYCH TAKTACH... TE OKLASKI BYŁY DLA NIEMENA
POZDRAWIAM
Ewa
2005-09-03 20:59:30
Mnie bardzo podobało się wykonanie Flinty. Myślę, że Ewelina ma świetny głos,co pokazała już w "Idolu", trochę gorzej jest z doborem jej własnego repertuaru, ale wszystko jeszcze przed nią. W każdym razie dzisiaj było OK. :)
kamil87
2005-09-03 23:01:11
Bardzo wszystkich proszę o zagłosowanie na Ewelinę Flintę. Jeśli ktoś oglądał Sopot to słyszał jak genialnie ta dziewczyna wykonała "Dziwny jest ten świat" To wykonanie powaliło mnie na kolana, chyba jeszcze nigdy nie byłem tak wzruszony piosenką. Jeszcze raz bardzo, bardzo wszystkich proszę o głos na Ewelinę. SMS o treści 4 pod numer 7324. Głosować można do niedzieli do godz. 19:00. Ta dziewczyna naprawdę zasługuje na tę nagrodę !!!!
Markovitz
2005-09-04 12:02:56
kamil87bardzo wszystkich proszę o głos na Ewelinę: SMS o treści 4 pod numer 7324. Głosować można do niedzieli do godz. 19:00. Ta dziewczyna naprawdę zasługuje na tę nagrodę !!!
Nie wątpię, że tak jest , bo słyszałem Flintę na żywo w Operze Leśnej, rok temu. Wtedy, co prawda, Wasza reakcja nie były tak entuzjastyczna ... To tylko tytułem usprawiedliwienia, bo wczoraj , po straconej bramce...
Powiem prawdę: zagłosowałem na .. Dodę , zwiedziony hmm ... giętkością :oops: jej wypowiedzi.
Flinty przez ten straszny mecz nie słyszałem... Dody zresztą też nie :mrgreen: .
Niniejszym oddaję się pod sąd koleżeński i zapytuję , czy można zagłosować jeszcze raz :?:
Markovitz
2005-09-04 18:08:06
Edytowany 1 raz(y), ostatnio 2005-09-04 18:08:06 przez Markovitz
Udało się zagłosować i Flinta powinna być już górą :P . A ja prawdę powiedziawszy, zamierzam oglądać trzeci odcinek relacji z Festiwalu Kultury Kresowej w TVPolonia i.... chór ODRODZENIE z samych St.Wasiliszek...
Śpiewały już pieśń "Za Niemen, precz", a po 21.55 czekam na 2-ie kompozycje :N: -a.

Edit : Niestety większość widzów uległa temu samemu hm...czarowi- jak ja i wygrała Doda :?
Ewa
2005-09-04 18:22:18
Ja równiez zagłosowałam dziś na Flintę, ale nie wiem, czy te nasze głosy coś pomogą, pewnie i tak wygra Doda (głos może i niezły, ale image sceniczny fatalny). W każdym razie mam nadezieję,że ludzie nie wybiorą Mandaryny, jej występ na festiwalu to chyba jakaś pomyłka, zresztą cały ten konkurs z sześcioma uczestnikami jest dla mnie jakiś dziwny.
kamil87
2006-06-29 14:24:15
Witam Was serdeczenie :!:

Przychodzę do Was z ogromną prośbą, zostały jeszcze tylko dwa dni głosowania na najlepszą piosenkę z konkursu "Premiery Gwiazd". Bardzo, bardzo Was proszę abyście swoimi cennymi głosami pomogli Ewelinie Flincie. Głosować na Ewelinę można dzwoniąc pod numer audiotele: 400 - 30 - 78 - 02 lub wysyłając sms'a pod numer 7350 o tresci: 02 . Z góry wszystkim gorąco dziękuje.

Pozdrawiam serdecznie
Kamil

Obrazu nie udało się pobrać z zewnętrznego adresu.
Markovitz
2006-06-29 14:41:29
Mam pytanie, czy to konkurs piękności ? :twisted:

Uprzedzając odpowiedź wyjaśnię, że słyszałem p.Ewelinę na żywo i podobała mi się z młodym Cugowskim- jakkolwiek zaśpiewali "Sen o Warszawie" nie wykazując zbytniego przywiązania do tonacji, ale cóż młodość ma swoje prawa !
Flinta jest OK :P
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Dziwny jest ten świat | górę strony