Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Dziwny jest ten świat

Dyskusje na dowolne tematy dla ktorych nie znalazło się miejsce w pozostałych forach. Wątki nie muszą dotyczyć Czesława Niemena, jednak ograniczamy się do tematów związanych z kulturą i sztuką.

Geniusz wokalny
Który z wymienionych wokalistów jest Twoim zdaniem objawieniem wszech czasów?
Wiśniewski 0% 0
Stachursky 0% 0
Obaj nadają się na jarmark lub śmietnik 80% 4
Obaj są świetni, bo zaspakajają gusta gawiedzi 20% 1
Nie mam zdania 0% 0
Liczba głosów: 5
2010-09-14 - 2010-09-16 Tadeusz 5 3416
Tadeusz
2010-09-14 13:16:40
Który z wymienionych wokalistów jest Twoim zdaniem objawieniem wszech czasów? :wink:
Pytanie z pozoru nie nadaje się do zamieszczania na tym poważnym forum, ale tylko z pozoru, bowiem poważne forum powinno być też miejscem walki z tandetą.
Stach
2010-09-14 21:50:30
Czy to dzis jest 1 kwietnia? Poroniony temat!
Ewa
2010-09-15 06:30:30
StachPoroniony temat!

Nieczęsto zgadzam się ze Stachem, ale w tym wypadku akurat tak. :wink:
Tadeusz
2010-09-15 08:34:30
Stach napisał:
Poroniony temat !

A czemu poroniony ? Interesuje mnie zdanie innych forumowiczów, znawców muzyki.
Najwyżej można nie głosować, albo, jeżeli pytania lub przedmiot pytań budzą niechęć, skasować post, informując autora o przyczynach.
Oddano jednak parę głosów - na pięć osób aktywnie piszących, trzy zagłosowały - więc pomysł jest jak najbardziej nadający się do realizacji - a, że forma bezceremonialna ! Z pełną świadomością taką przyjąłem.
Stach
2010-09-16 06:30:15
TadeuszStach napisał:
Poroniony temat !

Interesuje mnie zdanie innych forumowiczów, ...
... a, że forma bezceremonialna ! Z pełną świadomością taką przyjąłem.

Właśnie wyraziłem swoje zdanie, które jest w formie bezceremonialnej i z pełną świadomością :!:
"objawieniem wszech czasów?" -cytowany przeze mnie fragment ma znaczenie tylko i wyłącznie wobec Artystów Wielkiego Formatu a takim jest niewątpliwie Czesław NIEMEN.
To jest nietaktem, formą, która sprowadza do wspólnego mianownika Artystę i ... "artystę". :oops: "wstyd mi za tych co nie mają wstydu"
Piekarz
2010-09-16 14:03:16
Panie Tadeuszu, myślę, że lepiej po prostu nie dyskutować o takich piosenkarzach, bo i tak ludzie kochają ten szajs. Mnie też on czasem wkurza, ale może lepiej dać temu spokój i nie tracić nerwów na walkę z wiatrakami :?
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Dziwny jest ten świat | górę strony