Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Dziwny jest ten świat

Dyskusje na dowolne tematy dla ktorych nie znalazło się miejsce w pozostałych forach. Wątki nie muszą dotyczyć Czesława Niemena, jednak ograniczamy się do tematów związanych z kulturą i sztuką.

Pamiętajcie o Nim... 2004-10-30 - 2006-06-25 roman 34 13294
roman
2004-10-30 17:37:45
W ten przedłużony weekend (o 1 dzień i 1 godzinę) pamiętajcie o Nim także wtedy, gdy wraz z najbliższymi staniecie przy grobach swoich Drogich Zmarłych. Wprawdzie te dni nie sprzyjają prawdziwemu skupieniu stając się pretekstem do jarmarku próżności i targowiska plotek, lecz mimo to, zapalając znicze, zapalcie Mu osobno JEDNĄ BIAŁĄ ŚWIECZKĘ. I niech to nie będzie pusty gest. Myślę, że dzięki temu będziemy TROCHĘ BARDZIEJ RAZEM - wszyscy ci, którzy przechowują Go w duszy...
bitels
2004-10-30 20:36:25
Ludzie o Nim pamiętają, cały czas.... Byłem ostatnio przy Jego grobie w kwietniu i powiem szczerze: nie ma 10 minut aby ktoś nie przyszedł. Zawsze ktoś się pojawia, ci co Go lubią jak i ci, którzy ze zwykłej ciekawości przyszli zobaczyć Jego grób. Ja tez się niebawem wybieram....
Falka
2004-11-01 18:43:24
Ja tez bylam na Powazkach w wakacje zeby zapalic swieczke a mieszkam w Lodzi. Postanowilam sie tam wybrac i udalo mi sie, choc nie bylo latwo ;) :D Dzisiaj daleko od Warszawy zapalam tu symboliczny znicz na znak ze wciaz o Nim pamietam :) ["]
gasket
2005-11-01 15:07:07
przy tym dzisiejszym swiecie - swiatowo zwanym halloween - mysle sobie ze czesc forumowiczow nigdy juz nie napisze wiecej postow - bo juz ich nie ma wsrod nas - a my o tym nic nie wiemy -
Tadeusz
2005-11-01 15:19:46
Lepiej milcze niż...
Gasket,drogi mój.
Czy jest na Ciebie sposób? Chyba jest! Zastosuj wobec siebie jedno z powiedzonek Niemena
Darek Sieradzki
2005-11-01 17:05:42
Obrazu nie udało się pobrać z zewnętrznego adresu.

Obrazu nie udało się pobrać z zewnętrznego adresu.
Ewa
2005-11-02 09:35:55
Fajnie, Darku, że zamieściłeś te zdjęcia i Ci, którzy nie mogą tam być, mogą zobaczyć jak pięknie wyglada dziś Jego grób i że ludzie o Nim pamiętają. Myślę, że zawsze będą pamiętać...
Darek Sieradzki
2005-11-02 11:56:16
EwaMyślę, że zawsze będą pamiętać...

Na Powązkach nie widziałem drugiego z taką liczbą zapalonych lampek...
stan.i.slaw N.AE.
2006-06-13 17:08:23
Edytowany 1 raz(y), ostatnio 2006-06-13 17:08:23 przez stan.i.slaw N.AE.
EwaFajnie, Darku, że zamieściłeś te zdjęcia i Ci, którzy nie mogą tam być, mogą zobaczyć jak pięknie wyglada dziś Jego grób i że ludzie o Nim pamiętają. Myślę, że zawsze będą pamiętać...
moim zdaniem :zachwycac sie pieknem grobu Niemena , to nie tak,wszyscy placza a nikt go nie sluchal,gdy szedl ,zawsze o krok, przed innymi,tracil pewna rzesze fanow ,gdyz ci go najzwyczajniej zdradzili,pozostawiajac bez duchowego wsparcia,oczekiwali aby "tworzyl przeboje,glupie lub smieszne a On byl"kłosem nie kwiatem"
Ewa
2006-06-13 17:22:40
stan.i.slaw N.AE.zachwycac sie pieknem grobu Niemena , to nie tak,wszyscy placza a nikt go nie sluchal...

Jak to nikt ??? Wielu z nas, a przynajmniej obecni na tym forum, jednak słuchaliśmy.
I nie rozumiem, czemu miałabym nie zachwycać się widokiem Jego grobu w dzień zaduszny.
migaweczka
2006-06-13 17:49:34
stan.i.slaw N.AE. a On byl"klosem nie kwiatem"


Jakim klosem ??? Czyżby chodziło o J-23 ?? 8)
Ed
2006-06-13 19:10:40
...chyba "kłosem" ale z pewnościa stan.i.slaw nie ma polskich znaków w kompie... ;)
migaweczka
2006-06-13 19:13:23
Ed...chyba "kłosem" ale z pewnościa stan.i.slaw nie ma polskich znaków w kompie... ;)


hehe, no bywa, bywa 8)
Dunajec
2006-06-13 22:18:01
To juz zaczyna byc skandaliczne! Co stalo sie z tym dawnym Forum i z jego dawnymi Forumowiczami pytam???
Nie dosc glupich zartow jaichs a teraz jeszcze smiechy nad Grobem? Nie jestem tak smialy, zeby pisac czeste posty ale czara sie przebrala. Dla jakich bezwrazliwych fanow Niemen spiewal i komponowal i poruszal serca nas wszystkich. Szkoda bylo Jego trudu!!! Opamietajcie sie bo wstyd!

Z powazaniem,
Michal F.
migaweczka
2006-06-14 07:54:31
DunajecTo juz zaczyna byc skandaliczne! Co stalo sie z tym dawnym Forum i z jego dawnymi Forumowiczami pytam???
Nie dosc glupich zartow jaichs a teraz jeszcze smiechy nad Grobem? Nie jestem tak smialy, zeby pisac czeste posty ale czara sie przebrala. Dla jakich bezwrazliwych fanow Niemen spiewal i komponowal i poruszal serca nas wszystkich. Szkoda bylo Jego trudu!!! Opamietajcie sie bo wstyd!

Z powazaniem,
Michal F.


Michale, to nie głupie żarty, tylko forma walki z niechlujnym pisaniem niektórych, bo to dopiero jest wstyd.
Czas najwyższy zrobić coś, aby userzy zaczęli przestrzegać zasad składni, gramatyki i ortografii.
A swoją drogą, jacy ci forumowicze nerwowi. Wszędzie ludzie cieszą się życiem, nawet tutaj pisze się od czasu do czasu o wyszukiwaniu dobra w innych, ale jak przyjdzie co do czego i pojawi się jakiś żart, to natychmiast jest riposta, która swą siłą kompletnie nie przystaje do niewielkiej rangi wydarzenia, no sorry. Rozumiem, że mogłeś się poczuć urażony, ale nie widzę powodu. Takie jest życie, że co jakiś czas mamy w nim styczność ze śmiercią i uważam, że jest ono zbyt krótkie, żeby tak poważnie je traktować.
gasket
2006-06-14 09:50:38
migaweczkaWszędzie ludzie cieszą się życiem...
Takie jest życie, że co jakiś czas mamy w nim styczność ze śmiercią i uważam, że jest ono zbyt krótkie, żeby tak poważnie je traktować.
Kiedy bylem malym chlopcem hej, przeczytalem ksiazke Schopenhauera "Aforyzmy o madrosci zycia". Piekna, spokojna ksiazka napisana przez starszego juz autora... To co mi z niej utkwilo, to to, ze dlugosci zycia ludzkiego nie mozna oceniac, czy jest dlugie czy krotkie, bo po prostu jest takie jakie jest... I to ono raczej powinno byc miara w odniesieniu do trwania innych rzeczy.

Troche od tego czasu minelo lat... Powyzsze stwierdzenie nadal wydaje mi sie wiele mowiace. Zastanawiam sie jednak ostatnio nie tylko nad przeplywem zycie w czasie (model 1D) ale takze nad przeplywaniem zycia w sensie pseudo2D (nie chodzi o 1.5D w ktorym extrapoluje sie 1D w 2D). Chodzi raczej o podzielenie regularnych odcinkow 1D i poukladanie jednego nad drugim. Powiedzmy na osi poziomej beda dnie a na pionowej godziny (jak w terminarzu). Po prostu: ile godzin w ciagu dnia zyjemy?

Wyobrazmy sobie plynacy waski strumien, do ktorego wkladamy glazy czy cegly czy betonujemy: do 1/3 szerokosci to sen, nastepna 1/3 to praca, a potem inne obowiazki. I tak codziennie... I co zostaje z wartkiego strumienia? Zatkanego jak zwyrodniala, miazdzycowa zyla? Czy to nadcisnienie, czy stan przedzawalowy? No to wlasnie to zycie, ktore ma byc miara uplywu czasu dla wszystkiego innego...

Ale co to ma wspolnego z postem migaweczki? Ano to, ze takim lekiem "antyzawalowym" moze byc wlasnie radosc i smiech szczery.
migaweczkaTakie jest życie, że co jakiś czas mamy w nim styczność ze śmiercią i uważam, że jest ono zbyt krótkie, żeby tak poważnie je traktować.
Bardzo ciekawe i piekne zdanie... Smierc? Tak, na codzien spotykamy sie ze smiercia... Jest nieodlaczna czescia zycia... Od pewnego czasu bardzo zaczalem cenic model rodziny wielopokoleniowej, w ktorej kazdy ma swoje zadanie do spelnienia. I przychodzi taki czas, za ktos ze starszego pokolenia odchodzi... I Ci mlodsi widza ze wlasnie - takie jest zycie!

Z jednym slowem sie nie do konca moge zgodzic. Chodzi o "powazne" traktowanie zycia. W zaleznosci od swiatopogladu zycie moze byc darem, albo przypadkiem, albo setka innych rzeczy. Ale zgodzimy sie chyba, ze jest przypadkiem "nieprawdopodobnym". Tak, zycie jest nieprawdopodobne. I dlatego nalezy mu sie nie tylko jakas forma ochrony (jak rezerwat) ale glownie podejscie... Podejscie, ktore powinno byc jednak powazne - w sensie madre, odpowiedzialne i z mozliwie jak najwiekszym zrozumieniem. Moznaby jeszcze uzupelnic ale czas juz konczyc aby uniknac kilometrowych postow.

W skrocie: zycie zasluguje na to, zeby je traktowac powaznie. Ale nie patetycznie!!!
Przypuszczam, ze o to wlasnie chodzilo w poscie migaweczki.
Powaznie ale nie patetycznie - gasket
stan.i.slaw N.AE.
2006-06-14 12:46:03
migaweczka
stan.i.slaw N.AE. a On byl"klosem nie kwiatem"


Jakim klosem ??? Czyżby chodziło o J-23 ?? 8)
Przyjaciółko !!!!! witam serdecznie,skwituje to następująco:ganisz mnie za ortografię ,styl,brak polskich znakow etc. a sama wtrącasz cyt."no sorry" a zatem bądz konsekwentna i wobec siebie.Sympatyk NIEMENA i tak wie ,ze idzie o"KŁOS" a Ty Pani ulegasz emocjom.Niemen powiedzial"zielone nie znaczy głupie"ja wchodząc na forum"Niemen" prosiłem o kredyt zaufania i Ed mi go dal co mobilizuje mnie do lepszej pracy ,również nad soba,pragnę byc z wami,osobami takimi jak wspomniany Ed ."Wiem ,że jestem niedoskonały,wszyscy jesteśmy niedoskonali lecz nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę"-Oto słowo NIEMENA .w tym miejscu polecam wiersz"Dlatego pilno mi..." z kwiet. 2001r.Niemen nie chciał mieć grobu i jak sądzicie dlaczego?a sądze że powodów jest ogrom np.przychodzą ludzie pozbawieni "wnętrza" ..... oto frag. w/w utworu cyt."...dlatego/pilno mi/do prawych/dobrych ludzi...gdzie nikt się nie wynosi...".
Ed
2006-06-14 13:32:35
stan.i.slaw N.AE.
migaweczka
stan.i.slaw N.AE. a On byl"klosem nie kwiatem"


Jakim klosem ??? Czyżby chodziło o J-23 ?? 8)
Przyjaciółko !!!!! witam serdecznie,skwituje to następująco:ganisz mnie za ortografię ,styl,brak polskich znakow etc. a sama wtrącasz cyt."no sorry" a zatem bądz konsekwentna i wobec siebie.Sympatyk NIEMENA i tak wie ,ze idzie o"KŁOS" a Ty Pani ulegasz emocjom....".

Nawzajem wybaczcie sobie z uśmiechem te drobne uwagi i po sprawie... ;)

stan.i.slaw N.AE.prosiłem o kredyt zaufania i Ed mi go dal co mobilizuje mnie do lepszej pracy ,również nad soba,pragnę byc z wami,osobami takimi jak wspomniany Ed .

Kredyt zaufania otrzymuje każdy, a ja byłem jedynie wyrazicielem wszystkich... ;)
migaweczka
2006-06-14 15:09:56
gasket W skrocie: zycie zasluguje na to, zeby je traktowac powaznie. Ale nie patetycznie!!!
Przypuszczam, ze o to wlasnie chodzilo w poscie migaweczki.
Powaznie ale nie patetycznie - gasket


no właśnie, dokładnie o to mi chodziło :) ten cały patetyczny oddźwięk dobry jest na spotkania głów państw, a nie na forum ;) choć może się mylę, jeśli kogoś uraziłam nie zaliczając go w tak wysokie progi, to sorry (stan.i.slawie - to zapożyczenie z języka obcego, czasem się tak pisuje, dla urozmaicenia stylu) 8)

EdNawzajem wybaczcie sobie z uśmiechem te drobne uwagi i po sprawie...

Ależ Edzie, nie rozumiem. Ja tylko niewinnie wspomniałam o błędach w tekście, nie ma co podciągać te moje uwagi pod tak poważne emocje i słowa, które wymagałyby wybaczania ;)
stan.i.slaw N.AE.
2006-06-14 15:48:32
Edytowany 1 raz(y), ostatnio 2006-06-14 15:48:32 przez stan.i.slaw N.AE.
migaweczka
gasket W skrocie: zycie zasluguje na to, zeby je traktowac powaznie. Ale nie patetycznie!!!
Przypuszczam, ze o to wlasnie chodzilo w poscie migaweczki.
Powaznie ale nie patetycznie - gasket


no właśnie, dokładnie o to mi chodziło :) ten cały patetyczny oddźwięk dobry jest na spotkania głów państw, a nie na forum ;) choć może się mylę, jeśli kogoś uraziłam nie zaliczając go w tak wysokie progi, to sorry (stan.i.slawie - to zapożyczenie z języka obcego, czasem się tak pisuje, dla urozmaicenia stylu) 8)

EdNawzajem wybaczcie sobie z uśmiechem te drobne uwagi i po sprawie...

Ależ Edzie, nie rozumiem. Ja tylko niewinnie wspomniałam o błędach w tekście, nie ma co podciągać te moje uwagi pod tak poważne emocje i słowa, które wymagałyby wybaczania ;)
ja swoje podejście w całej sprawie potraktowalem po przyjacielsku zwracając się do Ciebie-przyjaciółko,jestem otwarty na współpracę it.p.
Dunajec
2006-06-14 21:35:14
[quote="]uważam, że jest ono zbyt krótkie, żeby tak poważnie je traktować.[/quote]
Pani Migaweczko, moze Pani traktowac swoje zycie jak Pani chce.
Na tym Forum nie o Pani mowa. Tutaj jest Forum NIEMENA.
Prosze to przynajmniej zrozumiec.
Dunajec
migaweczka
2006-06-14 21:48:22
Dunajec
migaweczkauważam, że jest ono zbyt krótkie, żeby tak poważnie je traktować.

Pani Migaweczko, moze Pani traktowac swoje zycie jak Pani chce.
Na tym Forum nie o Pani mowa. Tutaj jest Forum NIEMENA.
Prosze to przynajmniej zrozumiec.
Dunajec


Jakaś dziwna drażliwość ogólna tu występuje, po prostu aż strach coś napisać, bo zawsze znajdzie się ktoś, kto pouczy co wolno, a czego nie.
Jeśli już mamy dyskutować, to proszę czytać moje posty ze zrozumieniem i ogarniać kontekst...
Andrzej Mróz
2006-06-15 06:39:32
Naprawdę żal tego miejsca, gdzie można było kiedyś czegoś się dowiedzieć i rzeczywiście pospierać o muzykę i teksty, a nie tylko licytować się emotikonami ...
Dlatego dziękuję Pierwszemu odważnemu, który nazwał rzeczy po imieniu.
Ewa
2006-06-15 07:46:55
Andrzej MrózNaprawdę żal tego miejsca, gdzie można było kiedyś czegoś się dowiedzieć i rzeczywiście pospierać o muzykę i teksty...

Mnie też jest żal, zwłaszcza tego, że odeszli forumowicze, którzy najwięcej wnosili do tych dyskusji.
MARKOVITZU,WIRQU ORAZ POZOSTALI- WRÓĆCIE!!!
migaweczka
2006-06-15 08:20:26
Ewa
Andrzej MrózNaprawdę żal tego miejsca, gdzie można było kiedyś czegoś się dowiedzieć i rzeczywiście pospierać o muzykę i teksty...

Mnie też jest żal, zwłaszcza tego, że odeszli forumowicze, którzy najwięcej wnosili do tych dyskusji.
MARKOVITZU,WIRQU ORAZ POZOSTALI- WRÓĆCIE!!!


Trzeba by się, droga Ewo, zastanowić dlaczego odeszli niektórzy. Już wspominałam o tym w rozmowie z Markovitzem, ale tutaj pokazuje się tylko jedną stronę medalu, a kiedy ktoś próbuje być obiektywny, to się go wręcz pali na stosie. I dlatego mam pytanie: dlaczego tak bardzo Wam wszystkim przeszkadzam ??? Dlatego, że nie biję pokłonów przed Czesławem Niemenem ? Lubię jego muzykę, ale nie zamykam się w niej, chciałabym porozmawiać również na tematy jedynie związane z nim, od niego wychodzące, jak choćby wizerunek sceniczny. Ale jak znam tutejsze zwyczaje, zostanę odesłana na jakiekolwiek inne forum, jak już tu paru osobom zasugerowano. To się nazywa polska gościnność, gratuluję hermetycznego podejścia.
Ewa
2006-06-15 09:02:01
migaweczka I dlatego mam pytanie: dlaczego tak bardzo Wam wszystkim przeszkadzam ??? Dlatego, że nie biję pokłonów przed Czesławem Niemenem ?

Nikt nie wymaga od Ciebie, Migaweczko, żebyś biła pokłony przed Niemenem i wcale mi nie przeszkadzasz.
Ale, jak słusznie zauważył Dunajec, tutaj jest forum Niemena i to On powinien być tu głównym tematem, a ostatnio tak się nie dzieje. Myślę, że osoby czytające to forum, chciałyby czegoś dowiedzieć się o Niemenie, a nie czytać jakieś osobiste wynurzenia, nie mające związku z tematem.
Odeszli forumowicze, którzy chcieli o tym rozmawiać, a reszta jakoś nie pali się do takich dyskusji. Jeszcze trochę i forum zamieni się nam w klub towarzyski, w którym osoba Niemena zejdzie na drugi plan, a przecież nie o to w tym wszystkim chodzi.
migaweczka
2006-06-15 09:13:45
Ewa
migaweczka I dlatego mam pytanie: dlaczego tak bardzo Wam wszystkim przeszkadzam ??? Dlatego, że nie biję pokłonów przed Czesławem Niemenem ?

Nikt nie wymaga od Ciebie, Migaweczko, żebyś biła pokłony przed Niemenem i wcale mi nie przeszkadzasz.
Ale, jak słusznie zauważył Dunajec, tutaj jest forum Niemena i to On powinien być tu głównym tematem

ale nie da się rozmawiać o czymkolwiek lub o kimkolwiek bez odnoszenia się do innych poglądów. Na tym polega dyskusja, by wykorzystywać też inne aspekty dotyczące jakiegoś zjawiska.

Ewa Odeszli forumowicze, którzy chcieli o tym rozmawiać, a reszta jakoś nie pali się do takich dyskusji.

no cóż, nie będę się powtarzać...

EwaJeszcze trochę i forum zamieni się nam w klub towarzyski, w którym osoba Niemena zejdzie na drugi plan, a przecież nie o to w tym wszystkim chodzi.

nie rozumiem dlaczego określenie "klub towarzyski" brzmi tutaj tak pejoratywnie, w końcu forum to właśnie miejsce, gdzie spotykają się ludzie, a więc pewien rodzaj klubu. Chyba, że to zbyt niska półka dla tutejszego grona, sama już nie wiem jak Was odbierać...
Ewa
2006-06-15 09:33:11
Migaweczko, napisałam wyraźnie, o co mi chodzi i nie chcę już tego drążyć. Najwyraźniej mamy zupełnie inne podejście co do samej istoty forum. Dla mnie najważniejszy jest tu Niemen i Jego muzyka.
Andrzej Mróz
2006-06-15 09:48:11
Migaweczko jeśli chcesz jak piszesz rozmawiać na określone tematy, to je poprostu zainicjuj lecz nie podważaj sensu każdej merytorycznej dyskusji nazywając to kłótnią.
Czy coś takiego : :D :D :) może zastąpić na forum ruch myśli ?
Strach powołać się na jakiekolwiek fakty i rzeczowe argumenty, żeby nie zostać uznanym za otodoksa i hermetyka.

Wydaje mi się jednak, że nie powinniśmy akutrat tej konkretnej dyskusji przedłużać.
migaweczka
2006-06-15 10:42:57
Andrzej Mróz Migaweczko jeśli chcesz jak piszesz rozmawiać na określone tematy, to je poprostu zainicjuj lecz nie podważaj sensu każdej merytorycznej dyskusji nazywając to kłótnią.

nie przypominam sobie Andrzeju, żebym gdzieś użyła wyrazu "kłótnia", dla mnie tutaj są to raczej dyskusje. Czyżbym w którymś poście inaczej je nazwała ?
Piszę w innych tematach, tylko wypowiedzi userów tam niewiele...
Andrzej Mróz Czy coś takiego : :D :D :) może zastąpić na forum ruch myśli ?

Nie, ale może je uzupełnić. Myślę, że po do admin je dołączył, aby z nich korzystać. Wydaje mi się, że ich nie nadużywam.
Andrzej MrózStrach powołać się na jakiekolwiek fakty i rzeczowe argumenty, żeby nie zostać uznanym za ortodoksa i hermetyka.

Nie rozumiemy się, nie o fakty tutaj podawane mi chodzi, bo sama je czytam i czekam az coś ciekawego napiszecie, tylko o to, że poza owe Niemen-fakty nie pozwalacie wyjść. To nałożone ramy miałam na myśli. Nie wiem zbyt wiele o Niemenie, a chciałabym porozmawiać o Muzyce. Nadal uważam, że ten temat tylko tutaj, z różnych miejsc w sieci, można prowadzić na poziomie.
Andrzej Mróz Wydaje mi się jednak, że nie powinniśmy akutrat tej konkretnej dyskusji przedłużać.

Też tak uważam :) (tylko jedna emotka, na zakończenie)
gasket
2006-06-15 10:48:54
Andrzej Mrózdziękuję Pierwszemu odważnemu, który nazwał rzeczy po imieniu.
Dziekuje Andrzeju, ze doceniles w koncu moj wklad. Nareszcie! Ciesze sie, ze lody topnieja!

Co do pozniejszej dyskusji, zwlaszcza o akcentach osobistych, uwazam, ze sa one bardzo wazne. Internetowe wypowiedzi sa "anonimowe i bezplciowe". Odrobina zycia bardzo humanizuje... Inaczej widze na monitorze tylko napis Ewa z okladka plyty a inaczej to widze, gdy dzieki postom wiem, ze byla kiedys uczennica szkoly sredniej a jej syn woli Rapsod Malenczuka.

Niekonczace sie piania z zachwytu sa nudne. Sa przelewaniem z pustego w prozne - i to, hehe, doslownym.
W nadmiarze traca swoja intensywnosc...

Przeciez internetowe forum dyskusyjne to nie ksiega pamiatkowa ku czci!
Zgoda?
gasket
Ewa
2006-06-15 12:09:07
gasketCo do pozniejszej dyskusji, zwlaszcza o akcentach osobistych, uwazam, ze sa one bardzo wazne. Internetowe wypowiedzi sa "anonimowe i bezplciowe". Odrobina zycia bardzo humanizuje...

OK, ale niech to będą tylko wątki poboczne, które nie przesłaniają głównego tematu. A tak na marginesie, to jakie znaczenie ma fakt, że byłam kiedyś uczennicą szkoły średniej, albo czego słucha mój syn, nie widzę w tym niczego ciekawego. :?

gasket
Przeciez internetowe forum dyskusyjne to nie ksiega pamiatkowa ku czci!
Zgoda?

Z tym się mogę zgodzić, co nie znaczy, że będę się zgadzać na obrażanie i szkalowanie Jego osoby. :wink:
angur
2006-06-15 12:16:29
..a tak przy okazji gaskecie, to nie ciebie mial Andrzej na myski...
gasket
2006-06-15 12:25:33
Ewajakie znaczenie ma fakt, że byłam kiedyś uczennicą szkoły średniej, albo czego słucha mój syn, nie widzę w tym niczego ciekawego. :?
Robisz sie bardziej czlowiekiem a nie tylko czescia mojego komputera!
stan.i.slaw N.AE.
2006-06-25 11:33:42
Doszedłem do wniosku,że na tym forum powinniśmy poszerzać naszą wiedzę na temat Czesława Niemena Proponuję wymieniać się faktami,nagraniami ale w sposób rzeczowy.Przyznam się,że też uległem i wdałem się w nic nie wnoszącą polemikę.Zwalniam tempo ,tylko po to ,aby więcej czasu poświęcić na czytanie niż na pisanie.Momentami dyskusja przypominała licytowanie się ,(użyję przykładu ,nie porównania)"o wyższości świąt bożego narodzenia nad świętami wielkiej nocy" .........
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Dziwny jest ten świat | górę strony