Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Dziwny jest ten świat

Dyskusje na dowolne tematy dla ktorych nie znalazło się miejsce w pozostałych forach. Wątki nie muszą dotyczyć Czesława Niemena, jednak ograniczamy się do tematów związanych z kulturą i sztuką.

Pewnie chcecie wiedziec co dostalem na pw...? Juz pisze! 2007-03-19 - 2007-03-20 gasket 5 3069
gasket
2007-03-19 16:24:32
Zakladam ten temat nie tylko dla szach'raja, ale takze dla tych, ktorzy pragna podzielic sie ze wszystkimi odwiedzajacymi to forum tzw. prywatnymi wiadomosciami - w skrocie pw. Piszmy wszyscy smialo! Inni z pewnosci sa bardzo ciekawi i chca wiedziec jakie wiadomosci otrzymujemy. Nie chodzi o dokladne cytowanie, tylko o wlasny opis... Mozna tez cos podkolorowac... Jak kto chce!

Dzis zapewne wszyscy ciekawi co gasket odpisal szach'rajowi w odpowiedzi na jego "dzialalnosc antykorupcyjna"! Podziel sie z nimi szach'raju! Jutro moze to byc Mar, ktory otrzymawszy od kogos-tam pw zechce sie podzielic swoimi uwagami...

Milo z Waszej strony, ze dzielicie sie tym z nami wszystkimi. Nie trzymacie kurczowo dla siebie, tylko potraficie sie podzielic. Z kazdym! Jak ladnie... Wzor godny nasladowania!

PS.
Pragne rowniez oznajmic, ze nie zgadzam sie na prywatne odsluchiwanie, kopiowanie, rozpowszechnianie "utworu" w moim (wirtuozowskim!) wykonaniu, w ktorego posiadanie przypadkowo wszedl szach'raj w ostatni piatek. Pozostaje on wlasnoscia moja i wlasciwego adresata.
Ewa
2007-03-19 16:35:03
Nie pochwalam ujawniania prywatnej korespondencji ani też pomysłu zakładania takiego wątku.
migaweczka
2007-03-19 16:36:13
EwaNie pochwalam ujawniania prywatnej korespondencji ani też pomysłu zakładania takiego wątku.

Szkoda Ewo, że nie zostałaś tym moderatorem trochę wcześniej, kiedy proceder ujawniania został rozpoczęty przez innego usera :(
Markovitz
2007-03-19 16:40:46
GasketJutro może to być Mar, który otrzymawszy od kogoś- tam PW zechce się podzielić swoimi uwagami...


Dość już tych nieprawdziwych sugestii pod moim adresem.

Chyba nie doceniasz Gaskecie mego poczucia honoru.

I humoru też !

Dlaczego nagle nie chcesz dzielić się swoimi utworami- przecież od początku obecności na tym forum sam nas do tego zachęcałeś !

To aż taka kicha wyszła ? :twisted:

Nie obrażam się za Twoje kuplety.
Powiem więcej - posłuchałbym tego - tak jak bez oporów przeczytałem na forum Twój dowcipny komentarza do "wyborczej niedzieli" :D

Śmiało - możesz wysłać mi utwór mailem !

Natomiast treści Twojej korespondencji wcale nie jestem ciekaw.

edit Zaczepiony na forum jeszcze odpowiedziałem, ale miejsce takich tematów jest w koszu ze spamem.
Pogaduszki na błahe tematy można uskuteczniać na PW albo w mailach
.
gasket
2007-03-20 13:02:17
Markovitzprzekonałem się, że Pan Stach potrafi korzystając z opcji PW porównać usera do najgorszych :o
Andrzej Mróz
2007-03-20 15:52:16
Ujawnianie prywatnej korespondencji jest conajmniej wątpliwe etycznie i mało interesujące pozostałych użytkowników forum, więc postanawiam ten temat zamknąć.
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Dziwny jest ten świat | górę strony