Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Dziwny jest ten świat

Dyskusje na dowolne tematy dla ktorych nie znalazło się miejsce w pozostałych forach. Wątki nie muszą dotyczyć Czesława Niemena, jednak ograniczamy się do tematów związanych z kulturą i sztuką.

Podziękowanie dla TVP Kultura 2006-04-21 - 2006-10-07 Ed 6 3515
Ed
2006-04-21 07:50:51
Nigdy tak wiele czasu nasza telewizja nie poświęciła Niemenowi.
Z naszego niemenowskiego podwórka chcielibyśmy (mówię to chyba w imieniu WSZYSTKICH ;) ) podziękować twórcom wspaniałego bloku, w czasie którego odżyły nasze wspomnienia i rozpaliła się nadzieja na kontynuację pomysłu... Pozdrowienia dla TVP Kultura.
Andrzej Mróz
2006-04-21 09:52:48
Serdeczne dzięki za ten wspaniały program. Nareszcie coś drgnęło, za sprawą TVP Kultura. Polska telewizja, polska kultura, a wyglądało już tak, że my Polacy nie mamy swojej kultury, że tę dziedzinę zdominowali anglosasi nawet w naszych polskich sercach.

Pozdrowienia dla TVP Kultura.
migaweczka
2006-04-21 14:57:46
Ja też przyłączam się do podziękowań dla TVP KULTURA, to niezwykły program dający nam wiele wspaniałych kulturalnych doznań :)

Wprawdzie nie obejrzałam całości tego niezwykłego telewizyjnego Wieczoru Niemenowskiego, ale cieszę się, że choć fragment widziałam i czekam niecierpliwie na kolejne :)
Bożena
2006-04-21 16:00:55
Juz nie mogłam doczekać się od wczoraj , aby podziekować
za tą ucztę (wiedziałam,ze tak będzie-po zapowiedziach)
Naprawdę ten wieczór był niezapomniany :!: no i wyjaśnił co do dyskografii że to naprawdę niedługo już się stanie.
Kochani wszystkim zaangażowanym ,dzięki i jeszcze raz dzięki.Miło by było tak być rozpieszczanym przez media :lol:
Markovitz
2006-04-24 16:34:04
Cieszą mnie te głosy.

Dziś TVP Kultura obchodzi pierwsze urodziny:>100 lat !

Z tego , co wiem : nie zamierzają spocząć na laurach i w najbliższych miesiącach zobaczymy koncert SBB z JJ'79 , Dzień z Grechutą , Breakout, może coś Niebiesko-Czarnych .

A jesień .. wiadomo - mimozami się zaczyna ... To może niech już nie czekają do października z tym Dniem SBB :wink:

Zatem piszmy :

http://forum.tvp.pl/forum/viewtopic.php?p=16024#16024
matt
2006-04-25 11:54:34
niestety nie wszyscy moga podziekowac :( . mimo ze to nie byla wina tvp kultury i wyemitowanie takiego programu zasluguje na pochwaly czy podziekowania, to jednak mam mieszane uczucia...(obszedlem sie smakiem)
stan.i.slaw N.AE.
2006-10-07 17:25:15
TVP Kultura--dziękuję.
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Dziwny jest ten świat | górę strony