Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Dziwny jest ten świat

Dyskusje na dowolne tematy dla ktorych nie znalazło się miejsce w pozostałych forach. Wątki nie muszą dotyczyć Czesława Niemena, jednak ograniczamy się do tematów związanych z kulturą i sztuką.

Przeprowadzka 2005-11-23 - 2018-05-09 Tadeusz 8 7089
Tadeusz
2005-11-23 21:30:07
W żadnym ze sklepów internetowych, ani innych muzycznych, nie udało mi się trfic na kasetę "Przeprowadzka".
Może ktoś dysponuje zbędnym egzemplarzem ?
matt
2005-11-24 09:53:36
Tadeusz(..)zbędnym egzemplarzem ?


:lol: to brzmi troche jak zart Tadeuszu!

Kiedys na allegro mozna bylo dostac, ale oczywiscie cena byla dosyc wysoka. Ciekaw jestem kto ma do tego prawa, bo moze wzorem wydawania skladanek z zapomnianych juz singli PN (yesteday) pokusi sie o wydanie cd.
Darek Sieradzki
2005-11-24 17:19:28
mattCiekaw jestem kto ma do tego prawa, bo moze wzorem wydawania skladanek z zapomnianych juz singli PN (yesteday) pokusi sie o wydanie cd.

Wydał to Rogot, a katalog Rogota kupił, o ile wiem, MTJ.
Tadeusz
2005-11-29 14:15:17
Nie tylko "Przeprowadzaka'"ale i nagrania dokonane we Włoszech są chyba rzadkością wsród kolekcjonerów. Miałem kiedyś, jeszce za czasów LO, wszystkie włoskie single (stare dobre winyle), ale na studiach gdzieś je pogubiłem - wiadomo, zycie towarzysko-kulturalne, a potem kac i ogólna niewiedza- gdzie , co i komu pożyczyłem.
Teraz mogę tylko załowac. Szczęśliwi ci, którzy maja takie nagrania.
Jezeli są tacy, to niech sie pochwalą.
matt
2005-12-01 18:11:15
TadeuszMiałem kiedyś, jeszce za czasów LO, wszystkie włoskie single (stare dobre winyle),


Ciekaw jestem jak je mozna bylo wtedy zdobyc. Czy one byly wydawane w Polsce?
Tadeusz
2005-12-02 07:09:37
Nie, nie były wydawane w Polsce. Kupiłem je w komisie, kosztowały majątek. Nie pamietam wprawdzie ile, ale np. płyta Beatelsów kosztowała tam ( czy ktoś z młodych wie co to jest komis ? ) 500 starych złotych. Dla zobrazowania tej ceny podam, że za 1500 zł przez miesiąc przeżyła czteroosobowa rodzina , i to całkiem przyzwoicie.
Patryk
2006-01-06 13:14:39
Warto poszukać na róznych jarmarkach itd. W 2005 r. na Jarmarku Dominikańskim w Gdańsku było bardzo dużo rzeczy związanych z Czesławem Niemenem
Krupski
2018-05-04 20:05:30
Nie wiem o co chodzi, więc pytam. W dyskografii Czesława Niemena widnieje "Przeprowadzka" w wersji kasetowej. Natomiast na YouTube widzę materiał z tego albumu, jakby wydany przez MTJ.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLZP27962m0ltZpS6FhfrtDiltfgyY-9kC

Jednak nigdzie nie mogę znaleźć tego wydawnictwa.
Domin189
2018-05-09 21:02:54
Wow, to ci odkrycie! Brzmi naprawdę nieźle, czyżby był to transfer z oryginalnej taśmy-matki? Dzięki za link :D Nie mam wiedzy, co MTJ ma wspólnego z Czesławem Niemenem, ale chwała im za udostępnienie tegoż albumu w przyzwoitej jakości!
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Dziwny jest ten świat | górę strony