Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Dziwny jest ten świat

Dyskusje na dowolne tematy dla ktorych nie znalazło się miejsce w pozostałych forach. Wątki nie muszą dotyczyć Czesława Niemena, jednak ograniczamy się do tematów związanych z kulturą i sztuką.

SHARON QUINTAL 2008-05-30 - 2009-12-17 Tadeusz 3 3152
Tadeusz
2008-05-30 18:38:10
Polecam niesamowitą wokalistkę SHARON QUINTAL. W Polsce jest zupełnie nieznana. Ja poznałem ją kilka dni temu podczas buszowania w Internecie po najprzeróżniejszych stronach muzycznych. Jestem nią niebywale oczarowany; tak oczarowany, że aż zamroczony; tak oczarowany, że słucham jej na okrągło, a rodzina pomału pakuje mi manatki, bo ma juz tego dosyć. Jej sposób interpretacji, barwa głosu, feeling i wyjątkowa swoboda w budowaniu nastroju nie pozwala na obojętne przejście obok tego cudownego zjawiska - jakim jest śpiew SHARON QUINTAL. Jej wibrujące i jazzujące nutki tworzą uroczą przestrzeń dźwiękową dostępną dla każdego, kto ma choć odrobinę wrażliwości na muzykę. Dla mnie jest ona wielką Damą.
Słuchając SHARON QUINTAL i wielu innych gwiazd Światowego formatu, zawsze uzmysławiam sobie dlaczego na tym europejskim festiwalu „sieczki” ( Festiwal Eurowizji) Polska zajmuje ostatnie miejsce -zresztą nie tylko Polska. Według mnie, tam wszyscy zajmują ostatnie miejsce.

http://www.youtube.com/results?search_q ... arch_type=
http://www.youtube.com/watch?v=IeKMeOpZ ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=Cxpsd_UR ... re=related
ratajczak bogdan
2008-05-30 18:49:58
Tadeuszu, już od kilku dni słucham tej wokalistki i przyznaję Ci rację. To faktycznie waga ciężka w stosunku do tego chłamu, który się nam wciska w różnych stacjach komercyjnych.
Co najmniej 100 kilogramów dobrej muzyki.
Ani mniej, ani więcej - dokładnie QUINTAL.
W dodatku SHARON. :wink:

(.)
Kazimierz Wlekły
2008-10-05 21:38:14
Sharon Quintal mieszka w miejscowości Celina, blisko Dallas, Tx. Zobacz: http://maps.google.pl/maps?hl=pl&client ... 1&ct=title, oraz:: http://www.celina-tx.gov/. Występuje w lokalach nocnych Texasu i Luizjany.. Nagrywa w studiach Traxcity w Irving, Tx. Dotychczas nagrała 4 CD. Jej płyty nie są dostępne w sprzedaży. Załączam skany trzech płyt, które otrzymałem od Sharon z pozwoleniem na odtwarzanie ich w moich audycjach. Na płycie Tribute jest dodatkowy jedenasty utwór ukryty "A Little Bitty Tear", który nagrała na moją prośbę, jako bonus! Czwarta CD zawiera nagrania na Boże Narodzenie. Ostatnia sesja miała miejsce 25. sierpnia w Irwing w studiach Traxcity: http://traxcity.com/. Jej hobby to konie, które kupuje głównie w Nowym Meksyku w Santa Fe. gdzie ostatnio (2 tygodnie temu) spędzała urlop.
Tribute.gif Tribute.gif
Love Lessons.gif Love Lessons.gif
Here I Am.gif Here I Am.gif
Kazimierz Wlekły
2009-12-17 15:37:30
Nowa płyta Sharon Quintal.
Starbright.jpg Starbright.jpg
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Dziwny jest ten świat | górę strony