Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Dziwny jest ten świat

Dyskusje na dowolne tematy dla ktorych nie znalazło się miejsce w pozostałych forach. Wątki nie muszą dotyczyć Czesława Niemena, jednak ograniczamy się do tematów związanych z kulturą i sztuką.

Skaldowie 2005-12-17 - 2005-12-18 Tadeusz 5 3494
Tadeusz
2005-12-17 11:56:09
Wczoraj w TVP prezentowali się Skaldowie. Zgodnie z sugestiami Macka postanowiłem "zapoznac się" z nimi. Włożyłem w to bardzo dużo dobrej woli. Niestety była to moim zdaniem odgrzewana jajecznica.
Ewa
2005-12-17 12:28:20
Też oglądałam. Niestety były to tylko te najbardziej znane piosenki, do znudzenia prezentowane w radiu i TV, więc chyba nie było nic, z czym mógłbyś Tadeuszu się zapoznać. :wink:
Tadeusz
2005-12-17 12:44:15
Znam Skaldów doskonale. Dlatego słowo zapoznac się napisałem w poprzednim poście w cudzysłowiu. Te większe formy wymieniane przez Macka też znam ale nigdy mnie one nie przekonały. Brak jest w nich prawdziwej ekspresji i śpiewu duszy, a o to właśnie chodzi. Taki to "pazur" ma KLAN
-Zdaje mi się, ze znowu sprowokowałem Macka.
Pozdrawiam wszystkich.
Maciek
2005-12-17 21:56:04
TadeuszZnam Skaldów doskonale. Dlatego słowo zapoznac się napisałem w poprzednim poście w cudzysłowiu. Te większe formy wymieniane przez Macka też znam ale nigdy mnie one nie przekonały. Brak jest w nich prawdziwej ekspresji i śpiewu duszy, a o to właśnie chodzi. Taki to "pazur" ma KLAN
-Zdaje mi się, ze znowu sprowokowałem Macka.
Pozdrawiam wszystkich.


To co zrobiła TVP z koncertem Skaldów to jedno wielkie g.... ! Byłem na Jubileuszu i może to nie był rewelacyjny występ, ale Skaldowie zagrali oprócz hitów również " Od wschodu do zachodu słońca "; " Harmonia świata ", " Nie widzę ciebie w swych marzeniach " ( rewelacyjny występ S. Wenglorza ), czy " Wszystkim zakochanym ". Nikogo nie mam zamiaru przekonywać do Skaldów, ale z tym " pazurem " Klanu to duża przesada, chyba że masz na myśli projekt okładki ich LP :D
Jubileusz Skaldów już za nami i powiem wam szczerze...bankiet po nim był palce i gardło lizać :D
Tadeusz
2005-12-18 07:44:03
Mam nadzieję Macku, że kiedyś spotkamy się na jakimś zjezdzie miłośników Niemena. " Zakopiemy wówczas topór wojenny" i posłuchamy muzyki , którą obaj lubimy, i nie bedzie to Klan ani tez Skaldowie tylko np. Ray Charles lub Otis Redding, no i Niemen oczywiście.
Jeżeli ktos odniósł wrażenie, że mój spór z Mackiem ( zobacz też: kopmpleks polski) grozi konfliktem na skalę miedzynarodową, to pragnę uspokoic, że jest to tylko wymiana naszych poglądów i ani na chwilę żadnemu z nas nie przyszło go głowy aby powalic na ziemię swojego adwersarza i dobic go.
Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów.
Maciek
2005-12-18 08:19:33
TadeuszMam nadzieję Macku, że kiedyś spotkamy się na jakimś zjezdzie miłośników Niemena. " Zakopiemy wówczas topór wojenny" i posłuchamy muzyki , którą obaj lubimy...


Jeżeli się tylko uda to oczywiście bardzo chętnie :lol:
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Dziwny jest ten świat | górę strony