Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Dziwny jest ten świat

Dyskusje na dowolne tematy dla ktorych nie znalazło się miejsce w pozostałych forach. Wątki nie muszą dotyczyć Czesława Niemena, jednak ograniczamy się do tematów związanych z kulturą i sztuką.

Skazany na bluesa. 2007-09-20 - 2007-09-27 Tadeusz 2 2085
Tadeusz
2007-09-20 11:06:11
”Skazany na bluesa” to film o życiu i śmierci Ryśka Riedla – wstrząsająca historia na dwóch płytach VCD w reżyserii Jana Kidawy-Błońskiego. Rzecz warta zakupu tym bardziej, że za jedyne 12,99
Ewa
2007-09-27 17:50:28
Jesli ktoś nie widział tego filmu, oczywiście powinien go zobaczyć, chociażby ze względu na wspaniałą muzykę i bardzo przekonującą kreację odwórcy głównej roli - Tomasza Kota.
Mimo wielu scen, pokazujących narkotykowy problem Riedla, nie odbieramy go w sposób negatywny, ale współczujemy mu, że nie dał sobie rady rady ze swoją chorobą i niestety musiał przegrać.

Bardzo zbulwersowało mnie, to, co napisał dziś pewnien user na forum polskiego rocka na temat Ryśka oraz koncertu jemu poświęconemu:

...Może i charyzmatyczny był w narkotykowym widzie. Ale nie mogę znieść że wysłano mu list na 12 głosów aprobujący jego widydelirki.Nazwisk apologetów deliryzmu nie wymienię bo był wśród nich i N. Wstyd.
To tak jakby uhonorować medalami nakoksowanego sportsmana.
A może tym pismakom od tego listu chodziło o kasę a nie o pamięć Ryśka - narkomana?

Nie rozumiem, jak można wypisywać takie rzeczy. :?
Markovitz
2007-09-27 18:26:20
Chciałoby się przybliżyć temu F1, czym było uzależnienie i choroba wokalisty tego zespołu dla niego samego, dla jego rodziny i zespołu. Ale czy cokolwiek zrozumie ?

Głupotą jest twierdzenie, że artyści , którzy zaśpiewali piosenki R.Riedla aprobowali "widydelirki." Nikt w delirium nie jest w stanie napisać czegokolwiek.

F1 wrócił na forum polskiego rocka lat 70-tych, nie przeprosił za wcześniejsze wybryki i przeplatając świństewka chichotem kontynuuje kampanię oszczerstw.

Ewa Nie rozumiem, jak można wypisywać takie rzeczy. :?


Motywy postępowania takich userów może pomóc zrozumieć odcinek starego serialu p.t. "Klub Profesora Tutki", gdzie główny bohater razem ze starym profesorem analizują postawę autorów napisów i rysunków na murach. Jednego zżera zazdrość , a drugi jest świntuchem bezinteresownie nieżyczliwym. :evil:

Dwójka userów, która pozostała na tamtym forum folguje sobie wypisując szkaradne głupoty o artystach, bo widocznie sprawia im to satysfakcję...
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Dziwny jest ten świat | górę strony