Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Dziwny jest ten świat

Dyskusje na dowolne tematy dla ktorych nie znalazło się miejsce w pozostałych forach. Wątki nie muszą dotyczyć Czesława Niemena, jednak ograniczamy się do tematów związanych z kulturą i sztuką.

sklepy plytowe i analogi 2005-10-05 gasket 1 1903
gasket
2005-10-05 11:43:54
Maciek przpomnial mi taki marginalny temaciek - ale interesujacy -

czy nie szkoda wam sklepow z plytami - do ktorych wchodzilo sie calym soba - a dokola plyty - ktore mozna wziac do reki i ogladnac
virtualne sklepy niepredko -?- osiagna taka bezposredniosc
zakup plyty byl wydarzeniem - trzeba bylo wyjsc z domu - potluc sie w komunikacji miejskiej - wejsc do pary sklepow - poogladac - wybrac - kupic - jechac do doimu komunikacja - z siatka pelna nowych plyt - hej - to byla radosc - czy nie wieksza niz samo sluchanie?

a plyty analogowe - pamietacie pierwsze wydanie enigmatic? - grube i twarde - z czasem to sie zaczelo pogarszac - jak kupilem w 80tych reedycje to plyta byla jak z papieru - cieniutka kruchutka i pofalowana - balem sie ze mi ja patefon przedziurawi
a potem weszly kompakty - jestem krotkowidzem - to moge spokojnie czytac okladki-wkladki - ale samych plyt moge nie wypatrzyc w sklepie z daleka

mam nadzieje ze nie wszyscy poznawali muzyke z rtv - i nie czekaja bezradnie przez te wszystkie lata az im puszcza cos wartosciowego
bitels
2005-10-05 12:02:59
Faktycznie im starsze płyty tym lepsze...Cięższe, twardsze... :D
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Dziwny jest ten świat | górę strony