Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Dziwny jest ten świat

Dyskusje na dowolne tematy dla ktorych nie znalazło się miejsce w pozostałych forach. Wątki nie muszą dotyczyć Czesława Niemena, jednak ograniczamy się do tematów związanych z kulturą i sztuką.

sto lat ,sto lat... 2005-11-30 - 2005-12-27 Bożena 9 5414
Bożena
2005-11-30 18:33:56
:D Wiem ,że nie na temat ,ale nie mogę się oprzeć!
Wszystkiego najlepszego naszym ANDRZEJOM!!!
Wierności swoim ideałom!!! i miłości :P

Bożena
Andrzej Mróz
2005-11-30 19:42:37
Wprawdzie jestem Andrzejem majowym (tak chcieli moi rodzice), ale jest mi bardzo miło, że pamiętałaś Bożenko o dzisiejszych solenizantach i bardzo dziękuję Ci za te szczere życzenia :D w swoim imieniu i myślę, że w imieniu wszystkich pozostałych Andrzejów.
Markovitz
2005-11-30 21:31:43
Bożena nie mogę się oprzeć!
Wszystkiego najlepszego naszym ANDRZEJOM !!!


Ja też nie mogłem.. i po rozmaitych marudzeniach pora zaintonować : sto lat , sto lat :P
Następna taka okazja będzie .. 19-go , a może wcześniej ...

Andrzeju, który Pielgrzym jest hitowy ? Bo mi się widzi, że jednak radiowy :twisted:
Andrzej Mróz
2005-12-01 06:35:11
Markovitz napisał
Andrzeju, który Pielgrzym jest hitowy ? Bo mi się widzi, że jednak radiowy.


Sam nie wiem, Ten radiowy zawsze w moim sercu brzmiał cudownie, najlepiej, ale jest jeszcze ten berliński, TEN..... BERLIŃSKI hm... :?:

......i są jeszcze inne.....i też są wspaniałe. :!:

Jedno jest pewne, że nie jest ich za dużo. :wink:
Ewa
2005-12-01 08:50:24
Andrzej Mróz... jest jeszcze ten berliński

Ze wszystkich Pielgrzymów, które słyszałam, też najbardziej podoba mi się ten z koncertu w Berlinie i najczęściej słucham właśnie tej wersji. Jest naprawdę piękna :!:
Markovitz
2005-12-01 17:12:23
Wszyscy poniekąd pielgrzymujemy i myślę, że jak każdemu piechurowi -tak i Nam różny krok i tempo pasuje.
Mam szczerą radochę, że milczący dotąd Użytkownicy też w końcu zaczęli włączać się do dyskusji.

W tym miejscu chciałem także pozdrowić Najaktywniejszych swego czasu Forumowiczów obecnie raczej pauzujących (w kolejności alfabetycznej) : Bitelsa (który mam nadzieję wkuwa), Eda (który się zmęczył) i Romana, któremu życzę dużo zdrowia. Nadal z zainteresowaniem czytam Wasze posty.
Nie myślałem, że to samo napiszę kiedyś o postach Gasketa , z którym choć zgadzam się rzadko , to jednak odrobina fermentu na forum nie zawadzi :twisted:

Niedługo Wszystkim... złożę życzenia. Oby tylko na życzeniach się nie skończyło :wink: .
bitels
2005-12-01 17:52:18
Wkuwam, wkuwam, nie ma lekko. Ale na forum zaglądam często i czytam :D
Ewa
2005-12-19 13:55:17
Dzisiejsze "Sto lat" chciałabym zadedykować wszystkim Darkom, a w szczególności naszemu Adminowi.
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! :D
Bożena
2005-12-24 09:46:27
Wszystkiego najlepszego dla naszych solenizantów : dlaCiebie Ewo i Adamie z okazji imienin ,dużo zdrowia i miłości :)
Ewa
2005-12-27 12:56:44
Nie było mnie w domu w te Święta, ale już jestem i bardzo Ci Bożeno dziękuję za życzenia. :)
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Dziwny jest ten świat | górę strony