Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Dziwny jest ten świat

Dyskusje na dowolne tematy dla ktorych nie znalazło się miejsce w pozostałych forach. Wątki nie muszą dotyczyć Czesława Niemena, jednak ograniczamy się do tematów związanych z kulturą i sztuką.

To już koniec 2011-07-15 - 2011-07-18 Tadeusz 2 2366
Tadeusz
2011-07-15 13:05:45
Szanowni Forumowicze, jest to mój ostatni post na tym forum. Dlaczego?
Tego nie będę wyjaśniał publicznie. Powiem tylko tyle, że przebywanie tutaj jest marnowaniem czasu. Dlaczego ?- wie o tym Admin, który nie raczył odpowiedzieć mi na moje istotne dla mnie pytanie zadane kilka tygodni temu, nie raczył się nawet odezwać. Jakie to było pytanie i czego dotyczyło?- pytajcie o to Admina. Brak jakiejkolwiek reakcji z jego strony zniechęcił mnie całkowicie do tego forum.
PS. Nawiązane tutaj przyjaźnie są i będą kontynuowane, ale z pominięciem tego umierającego forum.

Tadeusz Wójcik.
Darek Sieradzki
2011-07-18 12:00:10
Cóż, przynajmniej się pożegnałeś.

Ufam, że niska frekwencja jest wynikiem niezbyt wielkiej liczby nowości dotyczących tematu forum. Jeśli ktoś czuje się obrażony na mnie osobiście, to proponuję jednak nie rezygnować z forum, tylko wziąć pod uwagę jedną z wielu opcji, np.: 1. przeczytał i zapomniał odpisać, głupek; 2. przeczytał i nic mądrego nie miał do powiedzenia, głupek; 3. pewnie jest bardzo zajęty, może odpisze później; 4. nie odpisuje, a to dla mnie ważne, może mu się przypomnę, itd. itp.

pozdrawiam,
DS

ps. Tadeuszu, w tym wypadku wystąpiła opcja 1 i 2 łącznie.
Tadeusz
2011-07-18 15:07:29
:roll:
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Dziwny jest ten świat | górę strony