Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Dziwny jest ten świat

Dyskusje na dowolne tematy dla ktorych nie znalazło się miejsce w pozostałych forach. Wątki nie muszą dotyczyć Czesława Niemena, jednak ograniczamy się do tematów związanych z kulturą i sztuką.

Zlot - spotkanie fanów 2006 - dyskusję czas zacząć 2006-04-23 - 2006-06-15 Ed 8 4379
Ed
2006-04-23 09:24:30
MarkovitzNa Mazurach ? Uprzedzam -nie jest tu tanio, ale ... czemu nie?
Tylko - kiedy ? Matury, koniec roku szkolnego, mistrzostwa w piłce.
(...) Koniec lipca /początek sierpnia ?
Do Daszy i Wszystkich Nieobecnych na poprzednich zlotach i spotkaniach.
Dasza napisał:
Ed wspomniał o ZLOCIE (... ).
Czy w tym roku w zlocie będą mogli wziąść udział również zwykli
fani Czesława, czy będzie to znów impreza tylko dla wąskiej grupy
ludzi ?
(...)Korzystając z tego, że nie jest to jeszcze poważny topic o zlocie - postanowiłem trochę
tę wizję podkoloryzować i legenda o zlotach będzie jak nowa :

Letnia noc. Widać dym w karczmie na skraju lasu.
Gdzieś opodal, nad wodą śpiewają młode panie . Nagle dobiega ryk motorów ,motorówek ,aut i samolotów. Zlatują się jeźdźcy burzy.
(...)Pod gospodę zajeżdżają smutni panowie w czarnych kapeluszach -każdy z białym krukiem na ramieniu.
Siadają wokół ogniska. Nikt nic tu nie mówi. Wszyscy się tu znają i znają luki w swoich zbiorach. Przed wieczerzą trochę słuchają muzyki i dla higieny (lub z frustracji) trochę tarzają się w błocie .
(...)Panowie są tak starzy i zmęczeni, że na dobrą sprawę- nie wiadomo, czy jeszcze żyją i raczej "nie budzą pożądania" . "Ed jest zły, Roman ma dosyć *".
Nad ranem jeźdźcy wymieniają się jednak białymi krukami i grzecznie śpią. Dwie godziny. Skoro świt panny ruszają do lasu na jagody, a panowie... gdzieś znikają w siwej mgle (...)


Wizja Markovitza nie jest zbyt odlegla od rzeczywistości poprzednich zlotów. A ponieważ czas nagli i niektórych dopadają wątpliwości co do celowości takiego spotkania, chciałbym zacząć dyskusję i postawić pytanie:
Czy spotkanie fanów - ZLOT - jest potrzebne? Czy chcemy się spotkać w tym roku?

Najprostsza forma takiego spotkania to słuchanie muzyki, dyskusje, nowe znajomości - po prostu normalne spotkanie towarzyskie ludzi związanych jednym tematem - NIEMEN.
Bożena
2006-04-23 14:34:19
Ed
Czy spotkanie fanów - ZLOT - jest potrzebne? Czy chcemy się spotkać w tym roku?

Najprostsza forma takiego spotkania to słuchanie muzyki, dyskusje, nowe znajomości - po prostu normalne spotkanie towarzyskie ludzi związanych jednym tematem - NIEMEN.


Z całą pewnością jest potrzebne bo miło jest poznawać nowych ludzi,dzielić się wiedzą z wiadomego temetu.
Ale... jest jedno ale...czy wszyscy chcieliby się spotkać ze wszystkimi :?:
Wiem z opowiadania kogoś kto bywa na takich imprezach (że tak nazwę ich spotkania, nie chodzi tu o Fanów Niemena}, że w mniejszym gronie było bardzo miło i sympatycznie , a im więcej ludzi przybywało tym
był mniej miło i mniej sympatycznie.
matt
2006-04-25 11:51:52
wydaje mi sie ze idea zlotu jest dobra. mimo, ze nie bylem na zadnym zlocie :N: - coz proponowany termin wakacyjny pewnie tez nie dla wszystkich jest najlepszy.

a co do tego co wyzej napisala Bożena, to warto pewnie o tym tez pomyslec ale raczej w kontakscie ze pewne animozje mozna odlozyc na bok choc na dzień, czy jednak sie myle?
Ewa
2006-04-26 19:55:26
Ed
Czy spotkanie fanów - ZLOT - jest potrzebne?
Najprostsza forma takiego spotkania to słuchanie muzyki, dyskusje, nowe znajomości - po prostu normalne spotkanie towarzyskie ludzi związanych jednym tematem - NIEMEN.

Nie uczestniczyłam jeszcze w żadnym zlocie i mam trochę mieszane uczucia czytając relacje z obu imprez. Osobiście optowałabym za tą najprostszą formą spotkania, jaką podał Ed. Zawsze miło jest porozmawiać z ludźmi o podobnych zainteresowaniach i wspólnie posłuchać ulubionej muzyki, więc takie spotkania jak najbardziej mają sens, tym bardziej, że nie każdy fan ma dostęp do internetu i nie wszyscy mogą spotkać sie na tym forum.
Z drugiej strony zgadzam się z Bożeną, że takie kameralne spotkania są na pewno bardziej sympatyczne i łatwiejsze do zorganizowania.
Generalnie jestem na tak. 8)
Piotr Starzyński
2006-04-27 10:55:04
Jestem za, a nawet...za.
Też popieram "zwykłe" spotkanie, a na bardziej kameralne spotkanie i tam jest również czas.
Mnie osobiście może trochę odstraszyć...cena. Nie wybierajmy zbyt drogich miejsc ( nie sercu... :wink: )
PS.
Ed
2006-05-04 14:03:57
Piotr StarzyńskiMnie osobiście może trochę odstraszyć...cena. Nie wybierajmy zbyt drogich miejsc

Cena będzie NORMALNA i możliwa do zaakceptowania przez WSZYSTKICH...
Ed
2006-05-05 11:02:32
MAMY JUŻ TROCHĘ KONKRETÓW DOTYCZĄCYCH ZLOTU:
Termin 28-30.07.2006 - Orodek- Zajazd Stanica- Mirosławice, południe Wrocławia, kierunek Świdnica, Sobótka. ok. 25 km od Wrocławia na południe.
Warunki turystyczne, pokoje 2,3,4 os. sanitariaty wspólne, do dyspozycji świetlica, grill, ognisko.
Orientacyjnie - 42 zł za nocleg, śniadanie i obiado-kolację.

Niepowtarzalna okazja spotkania się, porozmawiania, posłuchania i WYMIANY NAGRAŃ między sobą...
Małżeństwa mile widziane ;)
Kontakt na PW... Pozdrawiam.
Ed
2006-05-06 08:25:51
W związku z zapytaniami dot. zlotu: TERMIN NIE JEST JESZCZE ZAKLEPANY NA 100 %... jest możliwość też 21-23.07.2006

Zachęcam również "młodych" i wszytkich tych, którzy chcieliby "poznać" Niemena bliżej...
Proszę o wypowiedzi na PW... ;)
stan.i.slaw N.AE.
2006-06-15 14:40:24
Bożena
Ed
Czy spotkanie fanów - ZLOT - jest potrzebne? Czy chcemy się spotkać w tym roku?

Najprostsza forma takiego spotkania to słuchanie muzyki, dyskusje, nowe znajomości - po prostu normalne spotkanie towarzyskie ludzi związanych jednym tematem - NIEMEN.


Z całą pewnością jest potrzebne bo miło jest poznawać nowych ludzi,dzielić się wiedzą z wiadomego temetu.
Ale... jest jedno ale...czy wszyscy chcieliby się spotkać ze wszystkimi :?:
Wiem z opowiadania kogoś kto bywa na takich imprezach (że tak nazwę ich spotkania, nie chodzi tu o Fanów Niemena}, że w mniejszym gronie było bardzo miło i sympatycznie , a im więcej ludzi przybywało tym
był mniej miło i mniej sympatycznie.
tak to racja,na prowadzonym przeze mnie klubowym spotkaniu(w cyklu miesięcznym)przychodzi średnio 15 osób i jest miło
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Dziwny jest ten świat | górę strony