Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Dziwny jest ten świat

Dyskusje na dowolne tematy dla ktorych nie znalazło się miejsce w pozostałych forach. Wątki nie muszą dotyczyć Czesława Niemena, jednak ograniczamy się do tematów związanych z kulturą i sztuką.

Złota płyta 2005-11-28 - 2005-11-29 Warmuz Ryszard 6 3564
Warmuz Ryszard
2005-11-28 18:44:29
Mam serdeczną prośbę do znawców tematyki, gdyż sam nie jestem pewien a nie chciałbym popełnić gafy, mianowicie ile i jakie płyty Mistrza zostały nagrodzone Złotymi płytami i czy przyznano Platynową płytę ?
Przygotowuję wystawę Jego płyt i myślę, że należałoby zaznaczyć te, które zdobyły miano złotej czy też platynowej.
Markovitz
2005-11-28 21:00:54
To wyglądałoby następująco :

LP Dziwny jest ten świat - Złota Płyta (spełnia wymogi Platynowej),
LP Sukces - Złota Płyta ,
LP Niemen Enigmatic (Wiersze)- Złota Płyta,
CD Sen o Warszawie - Złota Płyta ,
CD Czas jak rzeka - Złota Płyta , Platynowa Płyta,
6CD-box Od początku cz.I - Złota Płyta,

CD Spodchmurykapelusza - ?.

Zastrzegam jednak, że drobiazgowo ten problem badał T.Skliński, a jego Dyskografia ukaże się pod koniec tego lub na początku przyszłego roku. Te trofea nie jest łatwo opisać, ponieważ nie wszystkie złote krążki :N: odebrał...

P.S. Masz Ryszardzie prywatną wiadomość w spr. oprawy Mszy.
Piotr Starzyński
2005-11-28 21:09:51
Edytowany 1 raz(y), ostatnio 2005-11-28 21:09:51 przez Piotr Starzyński
Myślę, Ryszardzie,że :N: otrzymał trzy złote płyty- i tak za:
"Dziwny jest ten świat"
"Sukces"
"Niemen Enigmatic" (" Wiersze")
Platynowa płyta za CD "Czas jak rzeka"
I...to by było na tyle- według wiedzy mojej
:lol:
Po-zdrowie-nia dla uzupełniających moją wypowiedź- też
Piotr S.
Warmuz Ryszard
2005-11-28 21:19:23
Serdecznie dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedź. Nie byłem pewien co do Sen o Warszawie. Jak już wspomniałem przy okazji mszy św. za ś.p. NIEMENA chciałbym zrobić wystawę Jego dorobku płytowego, by w ten sposób zaznajomić większą ilość Jego fanów z tym co zostało wydane. Nie wszyscy bowiem Jego fani z którymi się tutaj spotkałem i spotkam mają taką wiedzę jak goszczący na tych stronach niemenolodzy. A myślę, że warto, tym bardziej, że sporo młodzieży zainteresowana jest Jego twórczością.
Warmuz Ryszard
2005-11-29 09:42:24
Markovitz powiadamiasz mnie, że mam prywatną wiadomość, byłbym wdzięczny gdybyś wskazał gdzie jej szukać.
Tadeusz
2005-11-29 13:55:37
Moje obawy o zmierzch tej strony na szczęscie okazały nieuzasadnione.
Przybył nam nowy dyskutant - Warmuz Ryszard
Wtamy Go z należnymi honorami i najwyższym ceremoniałem, jaki może odbyc się w tym towarzystwie.
Jest nas wiecęj !!!!!!
Warmuz Ryszard
2005-11-29 14:45:29
Dziękuję za tak wspaniałe i piękne powitanie Tadeuszu, ale chyba nie jestem godzien. Jestem zwykłym fanem NIEMENA, ktorego słucham od samego początku, na którym się wychowałem i któremu wiele zawdzięczam. Zbieram Jego płyty, ale z przykrością muszę stwierdzić, że kilka mi jeszcze brakuje, gdyż nie sposob je zdobyć. Czytam wszystko co piszecie, ale nie pisałem wcześniej, gdyż jestem słabym komputerowcem, co zresztą widać i nie mogę się w tym wszystkim połapać.
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Dziwny jest ten świat | górę strony