Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Dziwny jest ten świat

Dyskusje na dowolne tematy dla ktorych nie znalazło się miejsce w pozostałych forach. Wątki nie muszą dotyczyć Czesława Niemena, jednak ograniczamy się do tematów związanych z kulturą i sztuką.

Zmarł ... Jacek Skubikowski :( [*] 2007-06-13 - 2007-06-14 Czesław Sergio 2 2113
Czesław Sergio
2007-06-13 11:05:33
Obraz pobrany 2023-04-10 z zewnętrznego adresu.


:cry:
Dowiedziałęm się o tym z innego forumu i nie jest to pomyłka :


http://www.polskieradio.pl/trojka/wiadomosci/?id=9077


Na co zmarł Jacek Skubikowski ?


http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=48449


Znałem tylko jego album gdzie był utwór : "Uczciwa bieda" , grał rocka , bardzo przyjemne w odbiorze były te jego utwory.
gasket
2007-06-13 13:51:00
Czesław SergioZnałem tylko jego album gdzie był utwór : "Uczciwa bieda" , grał rocka , bardzo przyjemne w odbiorze były te jego utwory.

A ja znam na pamiec wszystkie jego wczesne nagrania (tzn. pierwsze trzy czy cztery plyty)! Kolega z pracy byl fanem Skubikowskiego i zameczal mnie nim na okraglo. Najgorsze, ze sam tez grywal na gitarze i spiewal... Zostalem w to wciagniety podstepnie! Ale nie zaluje, bo piosenki byly lekkie, latwe i przyjemne do sluchania i samodzielnego wykonywania.
W ostatnich 20 latach calkiem zapomnialem o tym artyscie... Jesli komus zechce sie zorganizowac festiwal nasladowcow Skubikowskiego, to pewnie pojawi sie tam moj znajomy... Bede mu kibicowal z powodow sentymentalnych...
Markovitz
2007-06-14 20:19:17
Nie byłem wielkim entuzjastą Jacka Skubikowskiego- wykonawcy, ale trzeba przyznać, że dla Lombardu (Taniec pingwina na szkle), Ewy Bem, Anny Jurksztowicz (Na dobre i na złe) i Krystyny Prońko pisał ciekawe teksty.
Studiował także realizację nagrań w Londynie...

Ja ceniłem Go przede wszystkim za pracę w Stowarzyszeniu Artystów Wykonawców i działania na rzecz popularyzacji prawa.
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Dziwny jest ten świat | górę strony