Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Muzyko moja

Dyskusje o twórczości Niemena.

Aerumnarum plenus 2004-07-17 - 2004-07-26 Piotr Starzyński 2 3232
Piotr Starzyński
2004-07-17 08:12:22
Dziś pół roku jak :N: odszedł-"...aż do kości smutno..."-C.N.
Jak Bóg da to 30.VII będę w Wasiliszkach Starych...wspomnę Was wszystkich-sympatyków i fanów Czesława Niemena,może w kościółku, w którym był chrzczony...Piotr S.
alma
2004-07-24 23:59:44
Smutny jest świat bez Niemena :( . Jak będziesz w Wasiliszkach porozmawiaj z ludźmi, którzy Go pamiętają, spróbujmy wszystko, co możliwe ocalić. Dziś po raz pierwszy od Jego odejścia słuchałam starych piosenek. Wydawało mi się przez chwilę, ze to niemożliwe, że On już nic nie nagra, nie zaśpiewa, nie będzie swoim niemal łamiącym, delikatnym głosem mówić o ważnych życiowych sprawach. Przemijanie jest najgorszym wyrokiem dla człowieka.
roman
2004-07-26 17:40:01
KILKANAŚCIE fotografii ze Starych Wasiliszek (w tym: dom Niemena, kościół, szkoła w Wasiliszkach, jego dawni sąsiedzi, krewni i przyjaciele, m.in. Teresa Aksciłowicz i Markiewicz) jest do ściągnięcia ze strony PR Białystok. Zostały wykonane 10 lutego br,. podczas pobytu tam dziennikarek z rozgłośni, przygotowujących reportaż "Jak ta rzeka").
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Muzyko moja | górę strony