Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Muzyko moja

Dyskusje o twórczości Niemena.

Koncert multimedialny Niemena 2006-08-17 - 2007-01-19 Ewelina 7 5368
Ewelina
2006-08-17 11:48:10
Witam wszystkich! Dawno mnie tu już nie było. Wracam spowrotem bo chciałabym poznać Wasze zdanie na temat mojego pomysłu. Otóż mam zamiar zorganizować multimedialny koncert Czesława Niemena. Koncert miałby odbyć się w Lublinie w naszej Muszli Koncertowej w Parku Saskim, oczywiście wstęp darmowy. Zastanawiam się nad doborem repertuaru, myślę, że koncert trwałby ok. godzinę. Muszę jeszcze pójść do naszego oddziału TVP i wypożyczyć nagrania Niemena, mam nadzieję, że coś mają. Co sądzicie o tym pomyśle? Jakieś sugestie?
Ewelina
2006-08-17 11:51:44
Niestety ale oddział lubelski TVP nie dysponuje nagraniami koncertowymi Niemena, mają może ze 3 teledyski i fragmenty reportaży o Nim. Już na samym początku kłody pod nogi. Z tego wynika, że sama posiadam więcej nagrań niż lubelska tv ale oczywiście nie mogę ich wykorzystać bo są to materiały ściągnięte z internetu. Poradzili żeby napisać oficjalne pismo do archwimu TVP w Wawie.
szach' raj
2006-08-17 13:07:37
Pomysł przedni, tylko co na to "kłody" ?
Gdyby jednak się udało, pomyśl o cyklu takich prezentacji w innych miejscach, np w tych szczególnie związanych z Niemenem lub największych miastach Polski.
Byłaby kolejna okazja do spotkania i posłuchania.
Powodzenia :!:
Ewelina
2006-09-01 09:31:21
Dziś dowiem się czy zrobię ten koncert czy nie, mają zadzwonić z TVP i powiedzieć ile to będzie kosztowało. Coś czarno to widzę :( Potem pomyślałam sobie, że te nagrania może udostępniłaby mi żona Niemena ale nie mam do niej żadnego kontaktu. Na pewno ma prawa autorskie do utworów Niemena.
stan.i.slaw N.AE.
2006-09-29 07:33:55
EwelinaDziś dowiem się czy zrobię ten koncert czy nie, mają zadzwonić z TVP i powiedzieć ile to będzie kosztowało. Coś czarno to widzę :( Potem pomyślałam sobie, że te nagrania może udostępniłaby mi żona Niemena ale nie mam do niej żadnego kontaktu. Na pewno ma prawa autorskie do utworów Niemena.
Droga Ewelino ! Ico z realizacją,jestem mocno zniecierpliwiony,to już miesiąc, czekam na info.
Markovitz
2006-10-01 09:50:38
Cenię młodość, pomysły, entuzjazm- bez tego wiadomo jak jest ciężko...

Ale od starszych Userów oczekiwałbym trochę więcej doświadczenia życiowego.
Taka firma jak TVP, czy też osoby posiadające z racji sukcesji autorskie prawa majątkowe nie będą udzielać zgody na publiczne pokazy nawet tak sympatycznej Osobie z dobrymi chęciami ...
To przecież oczywiste.
Właśnie od TVP i spadkobierców oczekiwać można , że podejmą rozmowy, dogadają się i wreszcie sami coś zrobią.
Od kilku miesięcy są takie rozmowy w toku...
matt
2006-11-05 13:35:49
Ewelina mam zamiar zorganizować multimedialny koncert Czesława Niemena.


Pomysl rzeczywiscie swietny. Ale po doswiadczeniach, opisywanych na tym forum, wydaje sie to rzecz prawie niemozliwa. Jednak nie poddawaj sie Ewelino :!: Wiadomo, ze cos takiego lepiej jesli odbylo by sie latem, dlatego jesli teraz sie nie uda to w przyszlym roku powinno. Mozesz sprobowac pozyskac sponsorow lub pomyslec o tym wstepie (moze nie za darmo) - bo jak widac pieniadze sa jednak bardzo wazne nawet w tak niekomercyjnym przedsiewzieciu.
A moze byc mogla to polaczyc z jakimis dniami czy inna impreza w Twoim miescie.

a teraz cytat (bez autora bo nie jestem calkowicie pewien i moze nie dokladnie tak to bylo ale chodzi o sens):
"Jesli tam jest droga, to nia przejdziemy. Jesli nie, to ja wytyczymy"

powodzenia i wytrwalosci :)
Stach
2007-01-19 10:42:42
Czy ktoś ....tę drogę wytyczył ?
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Muzyko moja | górę strony