Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Muzyko moja

Dyskusje o twórczości Niemena.

Malarstwo Czesława Niemena 2004-02-26 - 2004-03-02 Mackie_Messer 6 6486
Mackie_Messer
2004-02-26 20:48:27
Dzisiaj próbowałem znaleźć w sieci obrazy pana Czesława, ale posucha straszna, wynik moich poszukiwań był dość mizerny. Czy koś ma w plikach graficznych jakieś dzieła :N: (pomijając, oczywiście, ogólnodostępne okładki płyt) ??
Sam w wolnych chwilach zajmuję się grafiką (ale bardziej klasycznymi środkami realizowaną), więc tym bardziej zależy mi na zapoznaniu się z osiągnięciami Niemena na tym polu.

Gdzieś przeczytałem, że :N: też rzeźbił. To prawda, czy też komuś coś się uroiło?
kris
2004-02-26 20:59:49
Mackie_MesserDzisiaj próbowałem znaleźć w sieci obrazy pana Czesława, ale posucha straszna, wynik moich poszukiwań był dość mizerny. Czy koś ma w plikach graficznych jakieś dzieła :N:


Niektore wiersze w Teraz Rocku byly ilustrowane.
http://www.terazrock.pl/index.php?id_page=16
zawiera pare (fatalnej rozdzielczosci) jpegow.

No i oczywiscie wkladka do "Spodchmurykapelusza" ma 12 obrazkow - tez cokolwiek malych rozmiarow, ale co zrobic

pozdrawiam
kris
matt
2004-02-27 13:32:12
w wyszukiwarce onetu juz jakis czas temu znalazlem strone galerii sztuki ESTA i tam mozna bylo zobaczyc 4 grafiki Niemena. niestety w tej chwili strona ta po wyszukaniu nie otwiera sie. moze to tylko chwilowo, albo z winy mojego komputera.
Mackie_Messer
2004-03-01 15:17:03
No niestety, o wszystkim tym już wiem... Widocznie te grafiki są trudno dostępne. Może z czasem się to zmieni. Jakby ktoś na coś trafił przypadkiem, to proszę informować :)
matt
2004-03-01 18:14:23
właściwie to ja mam te grafiki z ESTY sciagniete na komputer (z tego co pamietam to jedna to byla okladka drugiego boxu, druga zatytuowana "sieroctwo", nie pamietam co inne przedstawiaja, bo mam tez kilka z teraz rocka), moge je udostepnic do "naszego foldera" lub przeslac prywatnie przez e-mail. jedyny problem to to, ze teraz przebywam w innym miescie studiujac i nie wiem kiedy wpadne do domu (na pewno na Wielkanoc). takze jezeli ktos jest bardzo zainteresowany to prosze dac znac.
Mackie_Messer
2004-03-01 18:43:18
mattmoge je udostepnic do "naszego foldera"


O! :D Jeśli tak, to proszę bardzo. Niechaj będą ogólnodostępne.
Meseems
2004-03-02 02:27:00
Strona Esty już działa, faktycznie są 4 grafiki, ale rozdzielczość jest słaba, tak jak na stronach Teraz Rocka :

http://www.galeria-esta.pl/arty.asp?Naz ... &Imie=Czesław
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Muzyko moja | górę strony