Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Muzyko moja

Dyskusje o twórczości Niemena.

Mistrzostwo Świata 2007-01-05 - 2007-01-09 Warmuz Ryszard 4 3569
Warmuz Ryszard
2007-01-05 13:17:31
Uważam, że to co się stało i co trwa nadal to MISTRZOSTWO ŚWIATA.
Być może się mylę, ale sądzę, że jest to pewien ewenement na SKALĘ ŚWIATOWĄ. Umiera Wielki Artysta, który pozostawił po sobie mnóstwo różnego rodzaju materiału i przez trzy lata nic, ale to nic nie zostało wydane z Jego twórczości. MISTRZOSTWO ŚWIATA !
Naprawdę, DZIWNY JEST TEN ŚWIAT.
Markovitz
2007-01-05 13:38:52
Edytowany 2 raz(y), ostatnio 2007-01-05 13:38:52 przez Markovitz
..i Polski chyba też...

Dzieła wszystkie G.Ciechowskiego i zespołu Republika są już od dawna dostępne , a Jego Spadkobierczyni -o ile mi wiadomo z wywiadów prasowych- nie miała wielkich doświadczeń w branży muzycznej.

Natomiast w przypadku :N:-a ... Tak beznadziejnie biernej postawy nie spodziewałem się po tak twórczych Osobach ...

edit 07 01 Do RJW : nie takich argumentów oczekiwałbym od Kogoś , kto nosi tak świetne nazwisko.
Romuald Juliusz Wydrzycki
2007-01-05 15:11:31
Miałem się poprawić oglądając się za i przed siebie widząc i słysząc ŁZY ostatnio też w Szczecinie. Ale to nic nie daje. Czasem rodzą się ludzie niewiarygodnie mądrzy a często OBOK NAS ich przeciwności. Terrible !!! :o :( :)
gasket
2007-01-09 14:09:55
Warmuz RyszardUmiera Wielki Artysta, który pozostawił po sobie mnóstwo różnego rodzaju materiału i przez trzy lata nic, ale to nic nie zostało wydane z Jego twórczości. MISTRZOSTWO ŚWIATA !

Wielki Artysta + Wielkie Dziela = Wielkie Czekanie
Tadeusz
2007-01-09 16:00:52
Gasket napisał: Wielki Artysta + Wielkie Dziela = Wielkie Czekanie

Bardzo trafne równanie i na dodatek prawdziwe - i nie wymaga dowodu. Zycie udowodniło jego prawdziwość.
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Muzyko moja | górę strony