Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Muzyko moja

Dyskusje o twórczości Niemena.

"...muzyko moja tylko ty" 2005-01-01 Piotr Starzyński 2 2988
Piotr Starzyński
2005-01-01 13:59:11
Patrzę i nie dowierzam- jeszcze nikt, nic w tym nowym roku 2005 nie napisał. Jestem więc pierwszy.Śpicie jeszcze, chyba nie skacowani? Ja, dzięki Bogu, nie piję od ponad 17 (!) lat.
Życzę więc Wam, kochani trzeżwego pod każdym względem 2005 roku, także pod względem działań związanych z naszym kochanym CZESŁAWEM :N: -em.
Wasz Piotr S.
Tadeusz
2005-01-01 16:39:37
Nikt nie napisał w nowym roku o naszym Idolu.
Nie napisał ,bo nie kazdy ma talent i polot aby pisać w każdej dowolnej chwili.
Ja też nie napisałem, choć jestem aktywnym czytelnikem i " pisarzem" na naszym małym ale kochanym podwórku.
Brakuje nam Czesława Niemena, brakowało go też na gdy był bierny i nie udzielał sie aktywnie na rynku muzycznym, brakuje go nam szczegónie teraz gdy wiemy, że już nie cieszy się z nami z przybycia Noyego Roku.
Parę dni temu dałem znak, na tym forum, osobom wpływowym aby zatroszczyły się należycie o godne obchody rocznicy smierci naszego Czesława. Myślę, że to jest swiadectwo pamięci o Niemenie, a nie napisanie czegokolwiek w dniu określonym i obowiąkowym do uaktywnienia się!!!
bitels
2005-01-01 20:17:27
Tadeuszu ! Bardzo bym chiał aby twój pomysł został zrealizwoany. Ale...rzeczywistość. Twórczość Mistrza wielokrotnie była olewana przez media. Smutna prawda... Napewno coś o Nim wspomną ale na wiele bym nie liczył. A szkoda. I to wielka, bardzo wielka. Bo TAKI człowiek zasługuje ja na uwagę i wypada Mu poświęcić czas antenowy nie zależnie od tego czy się jest Jego fanem czy też nie.
Miejmy nadzieję, że coś drgnie....
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Muzyko moja | górę strony