Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Muzyko moja

Dyskusje o twórczości Niemena.

Niemenwliściepokornych 2005-10-08 - 2005-10-10 Piotr Starzyński 3 3267
Piotr Starzyński
2005-10-08 12:23:21
Witajcie serdecznie!!!!
Po 3-tygodniowej mojej nieobecności na Forum spowodowanej wymianą komputera wracam do Was z radością.
Mam nadzieję, że znowu będę czytać ( i pisać ) o :N: ie.
Informuję z radością, że moją audycję "Lista pokornych", gdy tylko będzie ona "na żywo", będę rozpoczynał kompozycją "Spodchmurykapelusza" i dodam jeden utwór z tej CD, lub z "Terra deflorata".
Jak widzicie, nie tylko młode pokolenie ma dostęp do prezentacji muzyki.
Po-ZDROWIE-nia serdeczne dla wszystkich!
Piotr S.
Bożena
2005-10-08 20:36:30
Chcę dowiedzieć się coś więcej o twojej audycji Piotrze
gdzie , kiedy ,bardzo proszę.
Z pozdrowieniami...
Piotr Starzyński
2005-10-08 21:01:12
Ten „...niepokorny...? spokorniały; Człowiek znajdzie swoje trwałe miejsce w mojej audycji „Lista pokornych” emitowanej w Poznaniu w Radiu EMAUS w niedziele o godzinie 21.00 w paśmie 89,8 FM. Możesz szukać, Bożeno, tego radia " na żywo" pod adresem http://www.radioemaus.pl. 09.10.05 audycja będzie, ale bez muzyki Czesława
Będzie miał tam swój kącik muzyczny, być może zatytułowany „ Piękny jest ten świat”- tak jak jego utwór, który prawdopodobnie, jednak :N: napisał.
Muzyka w audycji jest DOBRA- o treściach chrześcijańskich. Zapraszam do słuchania.
Po-zdrowie-nia
PS.
gasket
2005-10-10 14:04:27
Piotr StarzyńskiMuzyka w audycji jest DOBRA- o treściach chrześcijańskich. Zapraszam do słuchania.
poslucham! - chyba najbardziej lubie muzyke pisana S.D.G. - a nie dla przemijajacej ludzkiej chwaly jakiegos -artysty-
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Muzyko moja | górę strony