Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Muzyko moja

Dyskusje o twórczości Niemena.

"Nowy" Enigmatic 2004-12-21 - 2012-11-04 bitels 1 2924
bitels
2004-12-21 18:56:33
Właśnie zauważyłem w sklepie coś dziwnego. Wiadomo jakie płyty są dostępne... A tu patrzę - Enigmatic. Ale jakiś inny, nieznacznie zmieniona okładka, brak napisu "Niemen od początku", remastering robił ktoś inny (nie Niemen), wydanie 2004 przez Polskie Nagrania. Czy ktoś coś więcej może wie na ten temat ?
Domin189
2012-11-04 16:30:59
Witaj, bitels ;-)

Ja też sobie łamię głowę ostatnio nad tym zagadnieniem. Wszystko zaczęło się od tego, że jakiś czas temu widziałem na allegro aukcję, którą po prostu przegapiłem, a o której przypomniałem sobie dzisiaj.

Podobnie, jak Ty, widziałem płytę wydaną wg opisu przez Polskie Nagrania w 2004 roku. Chociaż zdjęcie jest iście miniaturowe, bardzo podoba mi się design samego krążka CD - lubię takie odniesienia do płyt winylowych.

Czy ktoś z forumowiczów wie coś na temat tego wydawnictwa? Kierując się informacjami z albumu T. Sklińskiego, może to być płyta PNCD 881 Muza, "Niemen Enigmatic", wycofana z katalogu... Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?
enigma-tic.jpg enigma-tic.jpg
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Muzyko moja | górę strony