Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Muzyko moja

Dyskusje o twórczości Niemena.

Nowy użytkownik...kilka pytań!! 2006-12-31 - 2007-01-01 dammosfan 2 2699
dammosfan
2006-12-31 19:55:13
Witam Wszystkich!!!!

Mam 15 lat...moi koledzy z klasy śmieją się ze mnie że słucham starej muzyki jednak ja nie zwracam na nich uwagi choć DZIWNY JEST TEN śWIAT !!!Kocham starą muzykę a w szczególności Czesława Niemena!!Mam zgromadzoną całą(choć ja tak myślę)Jego płytotekę(płyty winilowe)!!Czytałem na stronie głównej iż został już zorganizowany III Zjazd Fanów Niemena...otóż też bardzo bym chciał pojechać na taki zlot(choć jeszcze nie rozmawiałem o tym z moimi rodzicami chyba że ze mną któryś pojedzie)I nie wiem czy osoba niepełnoletnia może pojechać na taki zlocik!!!Nie wiem też kiedy będzie organizowany następny,nie doszukałem się czegoś takiego na stronie głównej więc mam olbrzymią prośbę...Czy moglibyście mi napisać na adres e-mail [email protected] kiedy i czy będzie w roku 2007 taki zlot i ewentualnie kiedy i przybliżyć mi te informacje!!!Pozdrawiam i dziękuję za zaciekawienie!!
Ed
2007-01-01 11:56:50
dammosfanWitam Wszystkich!!!!

Mam 15 lat...moi koledzy z klasy śmieją się ze mnie że słucham starej muzyki jednak ja nie zwracam na nich uwagi choć DZIWNY JEST TEN śWIAT !!!!!

Wszyscy słuchamy starej muzyki, żeby lepiej zrozumieć przemiany w nowej, wiec się nie przejmuj.
dammosfan
Czytałem na stronie głównej iż został już zorganizowany III Zjazd Fanów Niemena...otóż też bardzo bym chciał pojechać na taki zlot(choć jeszcze nie rozmawiałem o tym z moimi rodzicami chyba że ze mną któryś pojedzie)I nie wiem czy osoba niepełnoletnia może pojechać na taki zlocik!!!!!

Na temat zlotu AD 2007 nie podjęto jeszcze konkretnych decyzji. Ale jedno jest pewne: osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką osoby dorosłej.
dammosfan
2007-01-01 12:02:51
Rozumiem i dziękuję bardzo a ze starą muzyką . Tak po prostu mam!!!
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Muzyko moja | górę strony