Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Muzyko moja

Dyskusje o twórczości Niemena.

poszukiwany "gdybyś ty wietrze wiedział" 2007-03-02 - 2007-03-03 edi 5 4592
edi
2007-03-02 18:11:50
witam, czy jest ktos w posiadaniu utworu pt."gdybyś ty wietrze wiedział' , bardzo zalezy mi na tym nagraniu a nigdzie nie moge go znalesc. czekam na pomoc . pozdrawiam
Tadeusz
2007-03-02 19:03:50
EDI napisał: witam, czy jest ktos w posiadaniu utworu pt."gdybyś ty wietrze wiedział' , bardzo zalezy mi na tym nagraniu a nigdzie nie moge go znalesc. czekam na pomoc . pozdrawiam




Wpadam jak, do sklepu z wyprzedażą i buszuję po pólkach.
To nie jest tego typu przybytek, to nie jarmark. Tutaj obowiązują dobre zasady - przedstaw się, powiedz jakie masz oczekiwania, co możesz dać w zamian. itp..
A ty. ...?
Wybacz, że Cię zraziłem…
Przemyśl swoje zachowanie. Nie tak szybko przyjacielu!
edi
2007-03-03 09:08:56
witam Tadeuszu, nie , nie zraziles mnie:), na ta strone wszedlem , poniewaz sa tu Ludzie, jak mysle , ktorzy po uszy siedza w tworczosci Pana Czeslawa, tak jak ja siedze po uszy w tworczosci innych wykonawcow. piszesz ze wpadam tu jak do sklepu z plytami, tak, wpadlem zadalem pytanie i oczekuje ze ktos pomoze mi ten utwor zdobyc. juz pisze dlaczego jest on tak wazny dla mnie, a wiec, autoka tekstu ktory Pan Czeslaw wykorzystal do tej kompozycji jest Babcia mojej Żony, znana i szanowana poetka ludowa ś+pMelania Burzuńska, mysle ze wyjasnilem Ci troszeczke dlaczego tu jestem. z szacunkiem i pozdrowieniami, Edi

P.S.
w zadnym sklepie nie znalazlem plyty z tym utworem:)moze tu mi sie powiedzie:)
matt
2007-03-03 19:15:09
edi"gdybyś ty wietrze wiedział'


Rozumiem, ze jest to tytul, a nie slowa wyjete ze zwrotki? Jesli to pierwsze to raczej nigdy nie bylo wydane w oficjalnej dyskografii. Ale moze Ci bardziej siedzacy po uszy :wink: wiedza cos wiecej?
Ewa
2007-03-03 20:32:49
matt
Rozumiem, ze jest to tytul, a nie slowa wyjete ze zwrotki?

To tytuł, ale czy Niemen naprawdę to śpiewał?
Adres strony, na której można znaleźć tę informację, podawał kiedyś Szach'raj:
http://www.monki.com.pl/melania.html
edi
2007-03-03 21:43:45
"gdybys ty wietrze wiedzial" jest to tytul utworu, jestem w posiadaniu wykonania Marii Koterbskiej, a poszukuje w lepszym mam nadzieje:) wykonaniu Czesława.
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Muzyko moja | górę strony