Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Muzyko moja

Dyskusje o twórczości Niemena.

Reedycje? 2013-07-03 - 2014-03-05 Corpseone 2 3835
Corpseone
2013-07-03 18:32:25
Czas pędzi na złamanie karku. Za pół roku upłynie dziesięć lat, odkąd nie ma Czesława Niemena wśród żywych. Zastanawiam się, czy istnieje jakaś perspektywa, aby fani Niemena, szczególni ci młodsi, mogli doczekać się wznowień albumów? Okrągła rocznica śmierci jest ku temu idealną okazją, co pokazał przykład wznowień Republiki z okazji rocznicy śmierci G.C. Chciałbym mieć płyty Niemena na półce, ale z drugiej strony nie uśmiecha mi się polować na płyty na Allegro, gdzie hulają przeważnie po bardzo wysokich cenach. O wiele przystępniej jest z winylami, ale niestety nie mam sprawnego gramofonu. Tak więc chciałem Was zapytać, czy jest może Wam coś wiadome o tym, żeby takowe reedycje były w planach? O niektóre płyty jest już absolutnie ciężko, a w szczególności o Terrę Defloratę (na cd, bo na winylu można bez problemu na Allegro dostać). Można też na Allegro dostać bez większych problemów boxy, ale są one dość drogie, a i też nie wszystkie dokonania Mistrza bezkrytycznie uwielbiam.
kangie
2013-07-04 11:55:22
CorpseoneO wiele przystępniej jest z winylami, ale niestety nie mam sprawnego gramofonu.

Jak chcesz przywrócić go do życia daj cynę na PW i napisz co za model masz, to może coś podpowiem.
Veriton
2014-03-05 17:20:13
I słowo ciałem się stało.
28 lutego 2014 ukazał się pierwszy kompakt z planowanej serii "remastered and restored"
"Dziwny jest ten świat" (PNCD 1570).
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Muzyko moja | górę strony