Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Muzyko moja

Dyskusje o twórczości Niemena.

Terra deflorata - koncert 2011-05-01 - 2011-05-04 Needs 2 2799
Needs
2011-05-01 20:16:17
"Terra deflorata - koncert" - dziękuję za ten album. Zachęcam wszystkich do kupna - warto! warto! warto!
To jest to na co czekałem przez kilkanaście lat. Dziękuję przede wszystkim inicjatorowi wydania albumu p. Romualdowi Wydrzyckiemu - warto było! warto! warto! Wbrew przeciwnościom losu zachęcam Pana do dalszej publikacji nieznanych nagrań - proszę o nie!
"Sen początku i końca", który jest już także na YouTube - zmiata całą plejadę wokalistów świata. Szkoda, że zabrakło :N: żywota, aby rozwinąć motyw...

Czesławie Niemen! Jesteś większy niż dotąd myślałem.

P.S. Wiem, że i ten album trafi teraz kiedyś do Katalogu Skarbów Dziedzictwa Narodowego.
Tylko co będzie z całą resztą tzw. bootlegów, których posiadacze wkrótce zabiorą ze sobą do grobu?
Romuald Juliusz Wydrzycki
2011-05-04 17:20:08
Mialem Sen w nocy , moze proroczy ?
Bylem obecny na uroczystosci wydania wreszcie Trzeciego Boxu z szescioma plytami . Byly to jednak kompletne nagrania ze studiow radiowych radzieckich .
Ku mojej rozpaczy na kazdej okladce bylo zdjecie pani eMKa z umeczono-kpiacym usmiechem . Nie bede juz wymienial kto remasterowal te nagrania .
Przybyly z Zaswiatow Czeslaw niezmordowanie poprawial czarnym cienkopisem zle numery nagran , mowiac do mnie , nie przejmuj sie tym wszystkim .
Bedziesz ze mna do konca imprezy . Odpowiedzialem , oczywiscie ze bede .

Moze to byl Sen poczatku , a nie konca !? Oby . :!: :?: :)
Romuald Juliusz Wydrzycki
2011-05-04 20:07:07
Cos w tym Snie jednak bylo !?
Pojawil sie post pisany cyrylica !
Wnimanie ! Uwaga ! Attencione !
:o :shock: :)
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Muzyko moja | górę strony