Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Odkrycie nowej galaktyki

Sprzedam, kupię, wymienię, udostępnię... Tablica ogłoszeń dla fanów poszukujących niemenowych nagrań i memorabiliów.

Moje Polskie Radio.pl- Ćwierć wieku polskiego rocka 2011-03-22 - 2012-09-18 Markovitz 1 92
Markovitz
2011-03-22 11:24:20
Na nowo odkryta galaktyka polskiego rocka z lat 1964-1989 została udostępniona z całym gwiazdozbiorem kanałów tematycznych Polskiego Radia :

:arrow: Moje PR.pl- Ćwierć wieku polskiego_rocka. I to jest właśnie prawdziwa MISJA EDUKACYJNA !

ABC, Breakout, Budka Suflera, Chochoły, Cz.Gitary, Dżamble, Niemen, Kasa Chorych, Klan, Krzak, N-Czarni, Nurt, Osjan, Polanie, Ro.& Roman, SBB, Skaldowie, Skowroński, Stress, Tajfuny,Test, WIEM, Zdrój Jana- pojawiają się tu często udowadniając, że polski rock nie zaczął się w latach 90. minionego wieku.

Nie ma nic kontrowersyjnego w udostępnieniu internautom historii polskiego rocka, ale że wśród archiwalnych nagrań udostępniono także te z zagranicznych albumów Niemena- można spodziewać się protestu... :?

Niektórych z Was mogą zainteresować kanały:

=> POLSKI TOP

=> Najpiękniejsze polskie piosenki
Markovitz
2012-09-18 12:22:36
Lista Ćwierć wieku polskiego rocka na stronie Moje polskieradio.pl została usunięta. Dlaczego ? Mam takie hipotezy:
albo zaciera się ślady po chlubnej misji redaktora Jakubowskiego, albo znów następuje powrót do koncepcji, że polski rock narodził się w latach 80... Albo jedno i drugie podparte zbyt małym "słupkiem słuchalności". Trudno - się mówi.

Przyjdzie na stare lata słuchać listy Mijają lata zostają piosenki z utworami dwudziestolecia międzywojennego. Podobno Czesław też je lubił.. i nawet śpiewał stare tanga i sentymentalne pieśni 8)
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Odkrycie nowej galaktyki | górę strony