Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Odkrycie nowej galaktyki

Sprzedam, kupię, wymienię, udostępnię... Tablica ogłoszeń dla fanów poszukujących niemenowych nagrań i memorabiliów.

Niemen i Helmut Nadolski "Medytacje" 2009-03-06 - 2009-07-18 Adalbert 3 107
Adalbert
2009-03-06 20:08:14
Poszukuje tytulowej plyty od paru lat.
Jestem tak zdeterminowany, ze przyjme ta plyte w kazdej postaci: CD, LP, MC, mp3, czy jakikolwiek inny format komputerowy.

Pomozecie ?

(Dawno temu pozbylem sie plyt LP liczac w swej naiwnosci, ze lada moment wszystko bedzie na CD :cry: )

ps.
Swoja droga, jakiz to dziwny kraj, ta Polska, ze wiekszosc odzyskiwanych, starych polskich nagran, zdobywam za granicami u maniakow muzyki, ktorzy sa strasznie zdziwieni, "To to u Was nie wydali ?"
A to co laskawie wydaje sie u nas w kraju posiada nieoryginalne okladki (skandal) i zaiste przedziwny sklad materialu muzycznego, nijak niezgodny z oryginalem, za to zgodny z widzimisiem jakiegos pazernego na szmal redaktorka.
Dlatego chwala Czeslawowi za jego pieczolowite zebranie wlasnych materialow i wydanie.
Szkoda, ze niedokonczyl dziela (plyty nagrane i wydane na zachodzie) - a moze jest szansa na ukazanie sie tego ?

Pozdrawiam wszystkich Niemenofili :)
Geronimo
2009-03-06 22:27:05
Witaj.

płyta "Medytacje" ukazała się tylko w wersji LP.Jeśli zależy Ci na analogu, to na Allegro jest bardzo często w sprzedaży.

Pozdrawiam
Adalbert
2009-03-08 10:57:19
Dziekuje wszystkim za szybkie reakcje na PW - nie spodziewalem sie ich az tylu. (To jest forum !)
W miedzyczasie moje blagania zostaly wysluchane pozytywnie :D
Plyta w nieskazitelnym stanie juz do mnie jedzie, az z... Japoni :)
(w zamian pozbywam sie plyty Terumasa Hino, ktorej mam dwa egzemplarze)
Juz za tydzien swieto dla uszu :D

pozdrawiam wszystkich Niemenofili
ratajczak bogdan
2009-07-18 14:22:18
Adalbert
Juz za tydzien swieto dla uszu :D


Adalbercie i jakie masz wrażenia po wysłuchaniu "Medytacji"?

(*)
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Odkrycie nowej galaktyki | górę strony