Tytuł oryginalny: "Studio wizyty Ojca Świętego"

Produkcja : TVP, 1999

Nagranie programu zachowało się bez początku - w oczekiwaniu na pojawienie się Jana Pawła II w słynnym oknie budynku przy ul.Franciszkańskiej 3 w Krakowie prowadzący "Studio wizyty Ojca Świętego" mówią o przebiegu VII-ej* pielgrzymki Papieża-Polaka.

Wyemitowano też klip "8 błogosławieństw" w wykonaniu: Czesława Niemena, Grzegorza Markowskiego, Anny Marii Jopek, Natalii Kukulskiej, Mieczysława Szcześniaka, Ryszarda Rynkowskiego i Roberta Amiriana.

Część tych artystów (niestety bez Niemena) wzięła udział w zaimprowizowanym koncercie pod papieskim oknem, który TVP pokazała w całości tylko w bezpośredniej transmisji (były też krótkie przebitki w programach informacyjnych).

Ciekawostka: Czesław Niemen swoją partię wokalną nagrał w domowym studio i okazało się, że konieczne było dogranie podkładu przez kompozytora- Jana Pospieszalskiego i jego brata Mateusza.

Teledysk - You Tube

Utwór:

1. 8 błogosławieństw (nagranie pochodzi z płyty CD wydanej przez Radio Plus i dołączonej do "Super Expressu")

* w opisie telewizyjnym oznaczona jako VI. pielgrzymka do ojczyzny (zapomniano o piątej wizycie Papieża w Polsce - mszy w Skoczowie w dniu 22 maja 1995r.).