[N]

Niemen Aerolit

Forum fanów Czesława Niemena
Dzisiaj jest śr sie 21, 2019 6:17

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Reedycje?
PostZamieszczono: śr lip 03, 2013 19:32 
Awatar użytkownika

Czas pędzi na złamanie karku. Za pół roku upłynie dziesięć lat, odkąd nie ma Czesława Niemena wśród żywych. Zastanawiam się, czy istnieje jakaś perspektywa, aby fani Niemena, szczególni ci młodsi, mogli doczekać się wznowień albumów? Okrągła rocznica śmierci jest ku temu idealną okazją, co pokazał przykład wznowień Republiki z okazji rocznicy śmierci G.C. Chciałbym mieć płyty Niemena na półce, ale z drugiej strony nie uśmiecha mi się polować na płyty na Allegro, gdzie hulają przeważnie po bardzo wysokich cenach. O wiele przystępniej jest z winylami, ale niestety nie mam sprawnego gramofonu. Tak więc chciałem Was zapytać, czy jest może Wam coś wiadome o tym, żeby takowe reedycje były w planach? O niektóre płyty jest już absolutnie ciężko, a w szczególności o Terrę Defloratę (na cd, bo na winylu można bez problemu na Allegro dostać). Można też na Allegro dostać bez większych problemów boxy, ale są one dość drogie, a i też nie wszystkie dokonania Mistrza bezkrytycznie uwielbiam.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Reedycje?
PostZamieszczono: czw lip 04, 2013 12:55 
Awatar użytkownika

Corpseone pisze:
O wiele przystępniej jest z winylami, ale niestety nie mam sprawnego gramofonu.

Jak chcesz przywrócić go do życia daj cynę na PW i napisz co za model masz, to może coś podpowiem.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Reedycje?
PostZamieszczono: śr mar 05, 2014 18:20 
Awatar użytkownika

I słowo ciałem się stało.
28 lutego 2014 ukazał się pierwszy kompakt z planowanej serii "remastered and restored"
"Dziwny jest ten świat" (PNCD 1570).

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.