[N]

Niemen Aerolit

Forum fanów Czesława Niemena
Dzisiaj jest pt lis 24, 2017 19:15

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: śr kwie 02, 2014 9:17 
Awatar użytkownika

Sądząc z tego,jaki gust muzyczny ma Niedźwiecki,a tego dowód mamy choćby dziś,to jego znajomość Niemena kończyła się pewnie na Czerwonym Albumie i to w najlepszym razie.Nie tylko jego zresztą.Tak więc te późniejsze dokonania Czesława,tego jego zapędy filozoficzne,ku zresztą chyba jego irytacji,trafiały w próżnie.I nie sądzę,że to było tak,iż jedynym powodem tego była jakaś tajna zmowa niedolnych dziennikarzy,krytyków czy też mówiąc ogólnie ich niekompetencja, a co za tym idzie brak popularyzacji tej muzyki w mediach.Tak więc te słowa redaktora Niedźwieckiego dotyczyły tak naprawdę trochę innego Niemena,niż ten ,który objawił nam się jako autor,dość ,przyznam szczerze,wątpliwego pod względem formy tekstu."Trąbodzwonnik".Powiem szczerze,że już na samo brzmienie tych słów ,ich dziwaczność,może nawet swego rodzaju pretensjonalność ,zapala mi się czerwona lampka.To jest moje subiektywne zdanie.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: śr kwie 02, 2014 9:31 
Awatar użytkownika

Skoro po "Czerwonym" nie prezentowano Niemena w mediach, to jak wytłumaczyć fenomen przetrwania ?!
Ale nie ten temat ma być omawiany w tym kąciku, skończmy więc, bo nas tu ktoś z hukiem do porządku przywoła. :wink:
Może znasz jakieś powiedzonka Niemena? Rózne mogą być: śmieszne dziwaczne, rubaszne; jakiekolwiek

(moje)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: pn sie 25, 2014 19:45 
Awatar użytkownika

Komputer dla Niemena:
"Nie wybierałem komputerów w ogóle z miłości, uważam, że to jakiś dopust boży wręcz (...). Ja nigdy nie dotknąłem żadnej gry, żadnego programu dla zabawy, czy popisania się. (...) Ja uważam, że to jest po prostu głupie."
Pochwała za bezpośredniość i otwartość wypowiedzi. :lol:

padam"

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.