[N]

Niemen Aerolit

Forum fanów Czesława Niemena
Dzisiaj jest czw lis 23, 2017 0:58

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 231 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: SBB
PostZamieszczono: sob lis 18, 2006 13:41 
Awatar użytkownika

• Podziel się:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter
Nie mają na razie swego forum fani SBB , więc ogłoszę tutaj :

Wkrótce Dzień Józefa Skrzeka i SBB w tvp Kultura :!:

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: a propos...
PostZamieszczono: sob lis 18, 2006 15:35 
Awatar użytkownika

Moim zdaniem chybiony pomysł.Skrzeczące forum ?Czyżby wyczerpał się temat "Twórczość fakty ,dyskografia CZESŁAWA NIEMENA?To nie-porozumie-nie.Zacznie nam się rozmazywać miast klarować obraz Niemena.Obawiam się że w skrajności może dojśc do umieszczania "artystów" :wink: jednego sezonu.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: a propos...
PostZamieszczono: sob lis 18, 2006 15:54 
Awatar użytkownika

stan.i.slaw N.AE. pisze:
Moim zdaniem chybiony pomysł.Skrzeczące forum ?Czyżby wyczerpał się temat "Twórczość fakty ,dyskografia CZESŁAWA NIEMENA?To nie-porozumie-nie.Zacznie nam się rozmazywać miast klarować obraz Niemena.Obawiam się że w skrajności może dojśc do umieszczania "artystów" :wink: jednego sezonu.

W jakimś sensie SBB doskonale się łączy z CN ! Zresztą jak dla mnie okres Grupy Niemen ( czyt. Niemen + p. SBB - informacja dla chyba mało zorientowanego Stanisława ) to najlepszy okres w twórczości Niemena ! Zresztą prawdę powiedziwszy z tego co się zorientowałem to większość forumowiczów nie słucha wyłącznie CN. Dlatego Stanisławie czasami lepiej przeczytać taką cenną informację niż jakieś inne pierdoły !
Dodatkowo informacja dot.SBB pojawiła się w miejscu na to wyznaczonym, więc po cholerę znów drzesz szaty ?! Napisz w końcu jakiś merytoryczny post to chętnie wszyscy podyskutują ! Ale widać tobie, by istnieć wystarczy tylko marudzić i krytykować. I już mniej ważne jest dla ciebie, czy robisz to z sensem !

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: sob lis 18, 2006 16:15 
Awatar użytkownika

Sympatyczny :D Maćku. Piszesz o grupie NIEMEN!!!!!! Piszesz o moim w/g Ciebie braku wiedzy. .Zasygnalizuję ,że Grupa Niemen,to na pewno nie sskład jaki podawany jest przez Ciebie-esbebecki,ja znam ten skład ( do '71)a tam ani śladu Skrzeka,a informację mam z wiarygodnego żródła.Pozostałych treści nie komentuję ...bo po co?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: sob lis 18, 2006 16:50 
Awatar użytkownika

Stanisławie ! Skompromitowałeś się strasznie i ostatecznie ! Co niestety potwierdza moje zdanie, że jesteś kompletnym ignorantem jeżeli chodzi o twórczość CN ! To odkrycie nie sprawia mi najmniejszej przyjemności, ale przynajmniej wiem, dlaczego twoje posty są takie, a nie inne ! Proponuję, więc poczytaj trochę o CN - wyszły przynajmniej dwie ( dwie pozostałe to kiepskie pozycje redaktorków z radia ) ciekawe książki, więc warto do nich czasami zajrzeć nim się palnie głupotę !!!

P.S. Wystarczy sięgnąć do książeczki dołączonej do 2 boxu " Niemen od początku ", a tu na str.4 pod zdjęciem Grupy Niemen czytamy " Gdybym swojej nowej supergrupy nie przezywał grupą " Niemen ", lecz na przykład " Odra "..., może w składzie: Jerzy Piotrowski, Józef Skrzek, Czesław Niemen, Apostolis Anthimos i Helmut Nadolski - przetrwalibyśmy dłużej... " I co mądralo ? Twoje źródła są tak dokładnie mądre, jak twoje posty !

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: sob lis 18, 2006 17:05 
Awatar użytkownika

Żódło ,które udzieliło mi takiej informacji,juz dość dawno.nie może byc porównywane z tobą ,byłoby to nietaktem wobec tamtej osoby,ona jest dla mnie autorytetem a nie ty Maćku.Za rady dziękuję mam znacznie lepsze rady od osób,które są "świadkami" a ty no cóż jesteś jaki jesteś nie będę Ci wystawiał podnieconych laurek ,bo musiałbym zejść do Twojego poziomu,nie obchodzi mnie Twoje zdanie na mój temat,nie liczę się z nim.N a tym kończę polemikę z Twoimi postami,nie będę odpowiadał.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: sob lis 18, 2006 17:38 
Awatar użytkownika

stan.i.slaw N.AE. pisze:
Żódło ,które udzieliło mi takiej informacji,juz dość dawno.nie może byc porównywane z tobą ,byłoby to nietaktem wobec tamtej osoby,ona jest dla mnie autorytetem a nie ty Maćku.

Stanisławie zamiast przyznać się do błędu ( kolejnego ! ) to ty brniesz dalej ! Grzechem nie jest nie wiedzieć, ale udawać, że się wie ! Skoro słowa samego CN ( a to ciekawa sprawa bo podobno to twój Mistrz ! ) cię nie przekonują - to faktycznie nie mamy o czym dyskutować ! Nie jestem żadnym autorytetem, ale jak czegoś nie wiem to się nie wypowiadam ! Moim celem nie jest ośmieszanie ciebie ( to sam doskonale robisz ! ), ani usunięcie cię z forum - bo w przeciwieństwie do ciebie uważam, że to forum jest dla wszystkich. Jednak nie znoszę, jak ktoś podczepia się pod znaną osobę i jego światłem próbuje wypromować siebie. A jeżeli dodatkowo robi to kompletny ignorant to mówię o tym głośno !

P.S. Masz jedną rację - mój poziom jest dla ciebie nieosiągalny, ale to już twoja strata :lol:

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: sob lis 18, 2006 20:30 
Awatar użytkownika

Tematyka tego podforum to: Dyskusje na dowolne tematy dla ktorych nie znalazło się miejsce w pozostałych forach.
Moderator Darek Sieradzki

Tak zaproponował sam ADMIN, więc wspominanie tu o SBB jest , drogi Stanisławie, jak najbardziej na miejscu; jak najbardziej na miejscu jest pisanie tutaj o muzyce w ogóle.
SBB miało duże związki z CN, a CN z SBB, więc tym bardziej na miejscu jest wzmianka Markovitza. Jest to miejsce do wymiany informacji na tematy muzyczne, do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami i poglądami - tak, drogi Stanisławie, takie to miejsce.

(moje)

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: sob lis 18, 2006 21:01 
Awatar użytkownika

Tadeusz pisze:
SBB miało duże związki z CN, a CN z SBB, więc tym bardziej na miejscu jest wzmianka Markovitza. Jest to miejsce do wymiany informacji na tematy muzyczne, do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami i poglądami - tak, drogi Stanisławie, takie to miejsce.

Dziękuję Tadeuszu ! bo już myślałem, że zwariowałem :)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: sob lis 18, 2006 21:32 
Awatar użytkownika

stan.i.slaw N.AE. pisze:
To nie-porozumie-nie.

I może piszmy po swojemu Stanisławie, bo w Twoich postach - jak nie cytaty Mistrza, to pożyczki słowne od Piotra S. ;)

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: ndz lis 19, 2006 10:09 
Awatar użytkownika

Tadeusz pisze:
Tematyka tego podforum to: Dyskusje na dowolne tematy dla ktorych nie znalazło się miejsce w pozostałych forach.
Moderator Darek Sieradzki

Tak zaproponował sam ADMIN, więc wspominanie tu o SBB jest , drogi Stanisławie, jak najbardziej na miejscu; jak najbardziej na miejscu jest pisanie tutaj o muzyce w ogóle.
Szanowny Tadeuszu !Rozumiem ,podforum na różne tematy-zgoda.Ja wyraziłem swoje zdanie a zostałem opluty przez Maćka(i RJW) -nie żalę się stwierdzam,niech Maciek przeczyta mój post o sbb i grupie NIEMEN,gdzie wpisałem rok'71 i ,że jest mi znany 1-szy skład.co absolutnie nie podważa wypowiedzi NIEMENA w książeczce"Od początku",tylko poszerza moją wiedzę!!! a żródło jest wiarygodne.Jednak życzę wszystkim wszystkiego dobrego!

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: ndz lis 19, 2006 13:02 
Awatar użytkownika

dlaczego tak duzo osob jest tak negatywnie nastawionych do siebie nawzajem :? - to jeszcze nie jest ten najwyzszy czas?
przeciez mozna na te same sprawy spojrzec z roznych stron i wszyscy beda mieli racje :!: :
Markovitz pisze:
Wkrótce Dzień Józefa Skrzeka i SBB w tvp Kultura

Tadeusz pisze:

Sbb jest powiązane z Niemenem wiec to forum tez jest wlasciwe dla tego zespolu. Jednak ogloszenie dnia Sbb w tvp K. moze wlasciwsze by bylo w Czterech scianach swiata? A temat Sbb przewijal sie juz i na innych podforach, wiec tam tez mozna o tym dyskutowac.
stan.i.slaw N.AE. pisze:
Zasygnalizuję ,że Grupa Niemen,to napewno nie sskład jaki podawany jest przez Ciebie-esbebecki,ja znam ten skład ( do '71)a tam ani śladu Skrzeka

Maciek pisze:
Wystarczy sięgnąć do książeczki dołączonej do 2 boxu " Niemen od początku ", a tu na str.4 pod zdjęciem Grupy Niemen czytamy " Gdybym swojej nowej supergrupy nie przezywał grupą " Niemen ", lecz na przykład " Odra "..., może w składzie: Jerzy Piotrowski, Józef Skrzek

A grupa ktora nagrala Czerwony album jak sie nazywala? - mysle ze Stanislawowi o to chodzilo. Tylko mozna by to wyjasnic a nie zarzucac sobie nieznajomosc tematu i podpierac sie tajemniczymi zrodlami...

p.s.
prosze o sprostowanie jesli "ta" Grupa rzeczywiscie nie nazywala sie Niemen

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: ndz lis 19, 2006 13:25 
Awatar użytkownika

"Czerwony album "-to Enigmatic(Niemen Enigmatic I i II) Niemen....żródło tajemne ,gdyż dałem słowo honoru ,że nie podam personaliów...

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: ndz lis 19, 2006 13:45 
Awatar użytkownika

stan.i.slaw N.AE. pisze:
"Czerwony album "-to Enigmatic...

Masz rację Stanisławie " Czerwony album " nagrała grupa Niemen Enigmatic.
Matt - Grupa Niemen to kolejna formacja CN !

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: ndz lis 19, 2006 14:00 
Awatar użytkownika

Maciek pisze:
stan.i.slaw N.AE. pisze:
"Czerwony album "- to Enigmatic...

Masz rację Stanisławie " Czerwony album " nagrała grupa Niemen Enigmatic.
Matt - Grupa Niemen to kolejna formacja CN !
,,,,,i właśnie tu powstała Grupa NIEMEN...ale nie z Piotrowskim,Skrzekiem ...

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 231 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.